Сапай вазони• 25 июня 2024

Шукаю роботу вже два тижні, просто хочеться плакати від відчаю

Київ. Секретарем
Всюди відмови.
Зрадорозганячка• 25 июня 2024
Шукайте зразу менеджером, зараз роботодавці мінімізують витрати, секретар не обов´язкова одиниця у штаті

Тушьмушьнюшь• 25 июня 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Тобто?це ж мабуть відгук на вакансію секретарки?))
Срочнокпсихологу• 25 июня 2024
А здесь кричали работы полно. Автор идите водителем метро
Забризкана водою• 25 июня 2024
Вам 23 года?
Пенек Возмездия• 25 июня 2024
Автор, конечно отказы. Если восстановить всю хронологию ваших удивительных и совершенно реальных тем, то за пол года вы поработали в скольки? В шести-семи где-то разных местах?
Бандитка Сью• 25 июня 2024
Співчуваю. Бажаю знайти її якомога швидше
Тушьмушьнюшь• 25 июня 2024
Сядьте та проаналізуйте чому саме вам відмовляють
1. Досвід
2. Зовнішність
3. Якість мови
4. Тощо
Зробіть висновки і виправте це

СирОжино пирОжино• 25 июня 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Так и есть, работы полно.
Зрадорозганячка• 25 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Думаєте це дівчина яка по місяцю на одному місці?
Тушьмушьнюшь• 25 июня 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Її не мало
Я не в пошуку, наприклад
Моя сестра - 6 співбесід, 6 пропозицій
Тушьмушьнюшь• 25 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Що серйозно?)
Забризкана водою• 25 июня 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Похоже. 23 летняя офис менеджер, которая каждый раз за месяц прикипает душой к коллективу, но приходится расставаться
Маю рацію• 25 июня 2024
Предоставим работу. Обязательно наличие водительских прав.
Размер оплаты - 50/50.
Оформление - фоп
Минимальна зп - отсутствует
План - обязателен
Ответственность - страховая, все что выше на вас.
Контроль - удаленный.
Выплаты - 1 раз в неделю
Внесение наличных - в тот же день если не указано другое.
Чай - 50/50
Бандитка Сью• 25 июня 2024
Ответ дляМаю рацію
Размер оплаты - 50/50.
Оформление - фоп
Минимальна зп - отсутствует
План - обязателен
Контроль - удаленный.
Выплаты - 1 раз в неделю
Чай - 50/50
Это что за развод лохов?
Пухнасті штани• 25 июня 2024
Ответ дляМаю рацію
Размер оплаты - 50/50.
Оформление - фоп
Минимальна зп - отсутствует
План - обязателен
Контроль - удаленный.
Выплаты - 1 раз в неделю
Чай - 50/50
Оплата 50/50?
Таинственно.
Работа в вакууме с соблюдением сферическо-вакуумного плана.
Еще и ФОП
Пенек Возмездия• 25 июня 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Ну, а кто?
Повітруля• 25 июня 2024
Работы полно!
Правда, зарплата далеко не везде норм)))
Если вас никуда не берут, значит что-то вы делаете не так
Своего не предлагать• 25 июня 2024
А я шукаю підробіток онлайн
Порадьте де є ресурси,щоб можливо було заробити грошенят трохи
Кредити((
Дякую
Дона Ко Ко• 25 июня 2024
То ви ще закордоном не шукали, я 10 місяців шукала. Знайшла, бос виявився поганою токсичною особистістю. Ось на днях планую звільнятись і шукати знову роботу, мабуть що знову не менш пів року.
Так що два тижні то ще таке.

Винник• 25 июня 2024
Я пів року шукала колись роботу, 2 тижні це ні про що.
Пенек Возмездия• 25 июня 2024
Ответ дляЗабризкана водою
А еще она все время плачет от отчаяния. Немного плаксивая такая...
СhanelKa• 25 июня 2024
Закінчить курси АМБУ - це неділі
Завжди потрібні люди- особливо зараз
З 9 липня нова група

https://ambu.org.ua/cours/
Пожарник• 25 июня 2024
Реальна офіц.робота з повністю офіц.зп. Проект складний, банк, але все чесно. Навчання 3 тижні. Допомога / супровід. Є філії в Києві, Вінниці, Ніжині, Черкасах. Для прикладу об´ява Києва, це виплата на руки вже після оподаткування https://www.work.ua/jobs/4264270/ та Вінниці https://www.work.ua/jobs/3335869/ Також є ін. проекти й віддалена робота, але вже й ін. зп (потрібен стабільний інтернет...) https://www.work.ua/jobs/5656486/
Роза в вазі• 25 июня 2024
Ответ дляСhanelKa
Закінчить курси АМБУ - це неділі
Завжди потрібні люди- особливо зараз
З 9 липня нова група

https://ambu.org.ua/cours/
Підкажіть, будь ласка, курси платні?
СhanelKa• 25 июня 2024
Ответ дляРоза в вазі
Підкажіть, будь ласка, курси платні?
Так, біля 6000 тис
Роза в вазі• 25 июня 2024
Ответ дляСhanelKa
Так, біля 6000 тис
Дякую. Вже зареєструвалася, а потім подумала про оплату(
Бесбардак• 25 июня 2024
Ответ дляСhanelKa
Закінчить курси АМБУ - це неділі
Завжди потрібні люди- особливо зараз
З 9 липня нова група

https://ambu.org.ua/cours/
Ага, після курсів, прямо черга вишикується. Якщо знайомих нема, після цих курсів, спочатку папірці носити та експорт з одним-двома кодами за тисяч 15 оформлювати, а потім, коли буде досвід та корисні знайомства, можна заробляти. Курси класні, принаймі були до війни.
СhanelKa• 25 июня 2024
Ответ дляБесбардак
Я працюю в асоціації більше 10 років
Нам дуже треба люди, у хлопців броні нема /позвільнялись майже всі.
Неофіційно вони не можуть нічого робити, в мене запитів більше ніж брокерів ( живих адекватних ) - я за кордоном, але співпрацюю тісно
15 тис в нас платили прибиральниці за робочий ранок
Бесбардак• 25 июня 2024
Ответ дляСhanelKa
Я працюю в асоціації більше 10 років
Ок, після закінчення курсів, на яку посаду у вас можна розраховувати? Чи є вікові обмеження? Чи є хтось, хто підкаже на практиці, як і що робити? Я, наприклад, їх закінчила, але досвіду дуже мало. І не молода.
СhanelKa• 25 июня 2024
Ответ дляБесбардак
Я не бачила всіх людей в обличчя, не те що вікові обмеження- всі онлайн.
Я не вирішую з/п і це не мої повноваження, я і сама на фрілансі, задача /рішення/ціна
Останню дівчинку взяли на 26 тис, але вона студентка і їй 21 рік, і вона працює неповний тиждень. Досвід то плюс - якщо можете його отримати, навіть за 15 тис, то потім досвід буде працювати на вас. Вчити нема кому - то правда, хто здібний - ютуб/інтернет/форуми. Не для лузерів
Вибачаюсь за помилки ) сумбурно написала в дорозі