Нульовий сантиметр• 26 июня 2024

Хто має діагноз біполярний розлад ?

дамаБезСобачки• 26 июня 2024
Кетрин Зета Джонс

Добра, коли сита!• 26 июня 2024
Походу, моя начальница 🤪
Калинові вуста• 26 июня 2024
А что это ?
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Кетрин Зета Джонс
Я не звертаюсь до неї.
Щось не спиться• 26 июня 2024
Дуже смішно)
Поки не зачіпає близьких.

Автор, у вас чи у дитини?
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляКалинові вуста
А что это ?
Психічний розлад
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляЩось не спиться
Дуже смішно)
Поки не зачіпає близьких.

Автор, у вас чи у дитини?
У мене
дамаБезСобачки• 26 июня 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Я не звертаюсь до неї.
Как поставлен вопрос - так и написан ответ
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляКалинові вуста
А что это ?
Ось головні симптоми . Гіперактивності та імпульсивності у мене немає

автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляЩось не спиться
Дуже смішно)
Поки не зачіпає близьких.

Автор, у вас чи у дитини?
Ви щось знаєте про цей діагноз ?
Топтунша• 26 июня 2024
У меня нет, но сталкиваюсь по работе

Вам врач диагноз поставил?
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляТоптунша
У меня нет, но сталкиваюсь по работе

Вам врач диагноз поставил?
Ви психолог ? Так , виставили.
Джем Шакіри• 26 июня 2024
у моей знакомой есть,импульсивные покупки,действия,разводила людей на деньги,в общем перестала с ней общаться
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Зі мною такого не було … але інші дії
Топтунша• 26 июня 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ви психолог ? Так , виставили.
Психотерапевт

Диагноз ваш совершенно не приговор. Просто теперь надо быть всю жизнь в контакте с психиатром + желательно иметь психологическую поддержку
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляТоптунша
Психотерапевт

Я чомусь не справляюсь. Стала зовсім інша. Лікування приймаю. Але подумую жити без таблеток. Я стала зовсім інша.
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляТоптунша
Психотерапевт

Вибачте , може ви щось порадите ? Як прийняти себе іншу , наприклад.
Щось не спиться• 26 июня 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ви щось знаєте про цей діагноз ?
Поставили дитині.
Тривалий час вона знаходилась у дипресії, мала консультації із психотерапевтом. Потім та порадила консультацію психіатра.
Насправді, можна проконсультуватись ще у іншого спеціаліста, щоби зрозуміти чи вірний діагноз, чи коректно підібрані медикаменти.

Щось однозначно я не можу сказати з цього приводу, намагаюсь взаємодіяти правильно з дитиною у цьому стані, інколи супер-важко це робити. І так, замислююсь, що все ’перебільшено’ і треба перевірити діагноз..
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляЩось не спиться
Поставили дитині.

Скільки років? Які ліки приймає?

Щось не спиться• 26 июня 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Скільки років? Які ліки приймає?
кетилепт виписали.
Топтунша• 26 июня 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
У вас есть психотерапия?
Мои советы тут не помогут, механизм работы другой
От того, что вам кто-то скажет себя принять, вы вряд ли научитесь это делать
Надо быть в хорошей длительной терапии,где вас принимают. Постепенно научитесь тоже
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляЩось не спиться
кетилепт виписали.
Вибачте , у чому важкість взаємодії з дитиною? У неї бувають зміни настрою , зміни фаз?
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляТоптунша
У вас есть психотерапия?
Я проходила безкоштовну програму , на жаль , залишилось 1-2 заняття
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляТоптунша
У вас есть психотерапия?
У мене труднощі тепер зʼявились по догляду за собою , в побуті … це хвороба? З памʼяттю також проблеми …
Топтунша• 26 июня 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Желательна постоянная поддержка, оптимально найти на раз в неделю специалиста по доступной цене. Бесплатные программы обычно короткие, это не то

Если сейчас трудности в быту, в уходе - это депрессивная фаза у вас
Психиатр должен подобрать лечение для компенсации как мании, так и депресии
Щось не спиться• 26 июня 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Так, зміни настрою, ’гойдалки’ постійни, наполегливість-упертість не там, де треба=тунельне бачення ситуації, дипресивні стани часто.
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляЩось не спиться
Підтримуйте її, це все важко, і вам , і їй. Мені поставили діагноз вже в дорослому віці, до цього все це було, ставили депресію. Поки була молодша, легше все це переносила , зараз мені навіть важко про це говорити. Нехай у вас все налагодиться
автор Нульовий сантиметр • 26 июня 2024
Ответ дляЩось не спиться
Інколи мені так тяжко, що хочеться просто поговорити …
Щось не спиться• 26 июня 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Дякую .
Вам бажаю стабільного гарного самопочуття

Я читала, що цей діагноз не ставиться в дитинстві, навіть у підлітковому важко, але чим старша людина, тим зрозуміліше стає..

Розумію, без підтримки дуже важко, завжди м ає бути хтось поруч, хто вислухає. В ідеалі - це психотерапевт. Я відчуваю, що мені теж потрібна його підтримка, але , чесно кажучи, просто не тягну зараз для себе. Стараюсь, щоби дитині підтримувати стан емоційно стабільний і позитивний. Мені теж для себе радили програми підтримки тим, хто не може дозволити собі платного постійного спеціаліста. Також є психологи, які пропонують свої консультації за помірну ціну (там є певні умови щодо часу проведення), проте не зверталась до такого вар-ту.