Чумачечая Весна• 26 июня 2024
Підкажіть, одяг в зарі треба брати на розмір більше ніж зазвичай?
Наприклад штани на бедра 90 краще взяти у них хс? Так же і з сукнями?
КокошинЭль• 26 июня 2024
Щось ви якось дивно написали. У Зари взагалі з розмірами лотерея. В мене стегна 97, джинси у 38 розмірі капець які завеликі, хоча раніше підходили, а спідниця джинсова в розмірі С чотєнько сіла. Хоча по їх сітці має бути мала. Сорочки, сукні та сарафани в мене від XS до М!
Чумачечая Весна
• 26 июня 2024
Ответ дляКокошинЭль
Значить як пощастить, замовлю все хс. Хоча сама ношу с-хс
КокошинЭль• 26 июня 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Там зараз на деяких речах є помітка чи не маломірить/більшомірить, спробуйте на це орієнтуватись. І на заміри теж. Може й вгадаєте 🤞
Хотіла вам скрін зробити, але без світла сиджу, мобільний інтернет не тягне. 😕
ДА да да• 26 июня 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Я на 88 беру с , хс скорее всего будет мало, ну если вы только любите совсем в обтяжку
Чумачечая Весна
• 26 июня 2024
Ответ дляКокошинЭль
А де це подивитись?
Чумачечая Весна
• 26 июня 2024
Ответ дляДА да да
Так сукня тільки в хс залишилась, спробую. А штани широкі с можуть бути зовсім широкі, вагаюсь.
короткопамятна• 26 июня 2024
Ответ дляДА да да
Так само, 89 см, С. Не люблю в обтяжку.
Хоча є любительки натягнути джинси так, щоб аж репались на дупі, то ті і 95 в ХС запхають)
короткопамятна• 26 июня 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
В Зарі ХС на талію 60 см, влізете?
Чумачечая Весна
• 26 июня 2024
Ответ длякороткопамятна
В Зарі ХС на талію 60 см, влізете?
Раніше пам´ятаю в Харкові в магазині скільки речей міряла завжди на мене навіть хс був не в притик, як зараз шиють не знаю і не знаю який розмір тепер і брати
короткопамятна• 26 июня 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
В Зарі є чудовий підбір розміру по параметрам, багато де є відмітки большемірить чи ні, і багато де є заміри речей. Взагалі не проблема нормально підібрати річ.
Я б не ризикнула брати тільки речі сильно по фігурі і з витачками з тканини, що не тягнеться, решта - без проблем.
Чумачечая Весна
• 26 июня 2024
Ответ длякороткопамятна
Поки не скачала додаток бачила відмітки, на той товар що я обрала немає.