Новопоштинская• 26 июня 2024
Обрезание как вы объясняли ребенку что именно будет сделано и зачем?
кнопкодав• 31 июля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Моєму синові в 16 років зробили обрізання за медичними показниками - рубцевий фімоз. При тому всьому, що щороку ми проходили обстеження у лікарів. Завжди нам говорили, у нього все добре. А тут,коли виповнилося 16 він сам мені сказав, типу не все ок, давай шукати інших лікарів. Одним словом...що хочу сказати, зараз після обрізання він сам говорить, чому це не можна було зробити набагато раніше (але ж хто знав).
Я в 19 років був студентом і за власним бажанням пішов у клініку щоб мені зробили обрєзаніє.
Після міркував - чому мати раніше мене на обрізання не відвела?
Ответ дляНовопоштинская
Сделали сегодня утром
Здравствуйте!
Моему сыну 7 лет. Врач ставит -фимоз и пара фимоз.
Рекомендует обрезание.
Если можете, расскажите - как прошел послеоперационный период, заживление, уход. Если Киев - то кто и где оперировал?
Я, просто, из тех - кто теряет самообладание и адекватность от увиденной царапины. Как пережить такую интимную операцию у ребенка - ума не приложу. Я же должна излучать спокойствие и уверенность, а пока собраться совсем не могу.
Рекомендует обрезание.