Оце фіфа• 27 июня 2024

Розчарування

Якесь розчарування скрізь. Чоловік показав себе з гіршої сторони, показав який він є насправді без маски. Ненависть до мене, підняття руки, матірне обзивання.
Чекала його з війни два роки, народила доньку, а воно невдячне каже що ти для мене зробила? Дитину народила?
Або в сварці фраза- я одружився шоб не дитину мені народила, в мене вже є одна. Це ще одне обезцінення не тільки мене а й плююче ставлення до нашої новонародженої доньки. Збираю документи на аліменти ( це вже другі його). А в вересні буде рік продам на розлучення. Морально розчавлена. . . Ще тримаюсь
Карма хамелеона• 27 июня 2024
А навіщо ви народжували для чоловіка, якщо йому діти не потрібні? От чесно, цікаві такі жінки, я тобі народила. А він просив?

автор Оце фіфа • 27 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Детский сад
В вагітність мозок поплив,це зараз розумію вчинила б інакше
Безсовісна кума• 27 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Нічо, зробила йому скрін що той ще цікавиться мною, не знала як його задіти
Ума палата... Вам бы самой к психологу. И дозреть морально. Отзеркалить хотели? Получите и распишитесь.
Фокус-Покус• 27 июня 2024
Ответ дляКарма хамелеона
А даже если просил, то что бежать рожать каждому просящему???
Облупится
Дуняша• 27 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Оце ви дарма зробили.
Акукарача• 27 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Образно було. Написала скинула скрін йому, щоб зрозумів як це коли від тебе не очікують зради.
Ви чудні дуже
Оле Лукойе• 27 июня 2024
Ответ дляD_A_V
я предупреждал про военных и связи с ними ( я говорил что это военный романтизм и он живет не больши пары лет, говорил и о том какими они прийдут с войны и о том что многие из них вытворяют в тех селах и приыронтовых городах еще с АТО)- только мне тут и в др местах рот затыкали, ипсо и работой на кремль называли, а еще, как всегда, писали слава Украине и героям слава, слава нации, а еще говорили, что все военные это ангелы- защитники, а я ... и дальше матом про меня.

вот теперь, я думаю, должен вкус этой славы вами ощутиться

слова мои звучат как - будто я злой психопат и получаю удовольствие от страданий
но это не так- я лишь верю в то, что Бог наказывает и при жизни людей ( я и сам прошу всегда меня наказывать еще живым)
Останній абзац сказав про Вас все
Зубная фея• 27 июня 2024
Ответ дляАкукарача
Ви чудні дуже
Автор скоріш за все дуже молода
Акукарача• 27 июня 2024
А які документи збираєте?

Ноунэйм• 27 июня 2024
Ответ дляD_A_V

Вы думаете, что обсир..я военных, будете на их фоне лучше выглядеть?
Если мужик овно по жизни, то к службе это не относится.
Телефон Рубика• 27 июня 2024
Тікайте закордон, це чудовисько не змінить тільки погіршає, а таке ставлення до дитини з таким батьком це дитини обрікти прсото на невдачу і комплекси в майбутньому
Фокус-Покус• 27 июня 2024
У меня второй муж просил общего ребенка, но я категорически нет, жить с ним прекрасно, но ребенка он материально не потянет
автор Оце фіфа • 27 июня 2024
Ответ дляЗубная фея
Автор скоріш за все дуже молода
автор Оце фіфа • 27 июня 2024
Ответ дляАкукарача
А які документи збираєте?
На аліменти.
Крім паспорту свідоцтва, ще декілька на отримання дитячих і тд
Фокус-Покус• 27 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
В 26 надо выходить замуж за мужчину без прошлого, без алиментов.
В таком возрасте вляпаться в такое говно.
Жуть какая
автор Оце фіфа • 27 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Жуть какая
О так...😊 Тепер не хочу нікого. Просто жити самій, і бачити щасливу дитину, з ним ми в тривозі, вона на свій вік року не має навіть не розуміє чому він кричить, для неї це страх
Фокус-Покус• 27 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Да, без детей от первого брака
Акукарача• 27 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
На аліменти.
Нема такого великого переліку. Ви з інвалідністю і на соціалці? Паспорт і свідоцтво вже ж є.
Акукарача• 27 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
А де ви до того жили?

автор Оце фіфа • 27 июня 2024
Ответ дляАкукарача
Мені написали довідка совбез, центр зайнятості, пенсійний фонд
автор Оце фіфа • 27 июня 2024
Ответ дляАкукарача
А де ви до того жили?
На зйомній....
Карма хамелеона• 27 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Облупится
Так отож. А тоді плачуть на форумі. Головою треба думати перед тим як народжувати дітей.
СкокоМнеДадите• 27 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Психлікарня і психіатр. Це людина така. При дитині кричав на весь дім. З народження. Не вірю що не можна себе контролювати
Зачем рожали?
чаревна• 27 июня 2024
Ответ дляD_A_V

При чем тут все, напишите автору по теме, к чему эта вода, я предупреждал...кто вы, мольфарка?
Я знаю многих военных, ответственных, семейных, с жизненными ценностями.
Ольга.Д.О.• 27 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Він психологам розповідає яка я невдячна і не ціную його
Це цікаво. За що саме він вимагає від вас вдячності? У чому саме бачить свою для вас цінність?
Гореотума• 27 июня 2024
Ответ дляD_A_V

Удалено администрацией...
Акукарача• 27 июня 2024
Ответ длячаревна
Аналогічно, навіть після розлучень і навіть коли дружина дітей народжувала не для чоловіка
СкокоМнеДадите• 27 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
То есть провоцировали?
Акукарача• 27 июня 2024
Він ще не сказав, що дитина не від нього,а від колишнього? Мало лі що було, коли він був там. Чого комісували? І куди пішли виплати
чаревна• 27 июня 2024
Ответ дляАкукарача
Что не тема, всех военных под одну гребёнку....воюют, женятся, венчаются, рожают, жить хотят, планы строят.
Но вот, это вот ’ военные’, как будто не военные, так себя не ведут в быту.