ОхиИВздохи• 27 июня 2024

видалили дитині аденоїди, а вони, собаки, знову збільшились

що робити? в дитини за місяць вже другий раз запалення вуха і слух погіршився, від антибіотиків він блює, лікар каже, знову треба видаляти аденоїди😭
Україна наше все• 27 июня 2024
Якщо алергія, то вони будуть постійно і видалення не допоможе.
автор ОхиИВздохи • 27 июня 2024
Ответ дляУкраїна наше все
я пробувала давати протиалергічний сироп від набряків, але результату нуль
So_so• 27 июня 2024
А это была шейверная аденотомия?
Если да, то имеет значение не аллергик ли ребенок и соблюдали ли Вы потом охранительный режим.
So_so• 27 июня 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Это так не работает, к сожалению.
Допишу, у меня гормонами не могли снять обострение ребенку 4 суток, это пока не выяснили на что.
Бабуся мороз• 27 июня 2024
1. Смените лора.
2. Так бывает.
3. Назонекс курсом на 6 мес минимум
4. Если увеличение до евстх трубы и снизился слух по аудиограмме - удаление.
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Який вік?
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
І в якому регіоні ви живете?
автор ОхиИВздохи • 27 июня 2024
Ответ дляSo_so
А это была шейверная аденотомия?
в епікризі була просто аденотомія, з режимом теж не дуже вийшло...дитина, в принципі, не алергік
So_so• 27 июня 2024
Ответ дляОхиИВздохи
А Вы не уточняли заранее метод удаления? Вы из небольшого населенного пункта?
автор ОхиИВздохи • 27 июня 2024
Ответ дляБабуся мороз
1. Смените лора.
2. Так бывает.
3. Назонекс курсом на 6 мес минимум
він до операції приймав назонекс не раз. Зараз, коли в передостанній раз захворіло вухо, то було зниження слуху по аудіограмі, але в період запалення(
Та_шо_ж_таке• 27 июня 2024
Досить мучати дитину. Аденоїди лише оперативно видаляють під наркозом, з мікрокамерою і бажано видалити якісно щоб не лишити аленоїдної тканини бо щоб вони не виросли знову.
Мені в три роки видаляли вживу, а вони через півроку виросли знову і знову видаляли.
Дитині постаралась краще, видалили в клініці доктор лор, відомий хірург Молочек Ю.А. Операція успішна, якісно зроблена, аденоїди не виросли, а пройшло вже 10 років .
Бажаю здоров´я вашій дитині.
автор ОхиИВздохи • 27 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І в якому регіоні ви живете?
8 років, зараз в Німеччині, тут з медициною складно
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Я питала про те який клімат в регіоні, вам потрібен сухий клімат
автор ОхиИВздохи • 27 июня 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Бажаю здоров´я вашій дитині.
мені теж видаляли вживу, але все загоїлось нормально і зникли проблеми з носом, але я була старша
автор ОхиИВздохи • 27 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
ні, тут вологий😭, але в нас проблеми з аденоїдами вже давно, ще в Україні почалсь
Бабуся мороз• 27 июня 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Назонекс как использовали. Сколько месяцев?
Та_шо_ж_таке• 27 июня 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Якщо аденоїдна тканина після видалення лишається хоть трошки то вони виростають знову. Лише видалення допоможе. А все решта до сракимаки.
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Так в Україні більшості теж вологий. В мене були такі проблеми, лор заборонив категорично навіть в Карпати виїзджати
автор ОхиИВздохи • 27 июня 2024
Ответ дляБабуся мороз
нам поизначав лікар курс, десь до одного місяця
автор ОхиИВздохи • 27 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
ми жили в Києві, він був не настільки вологий.
Бабуся мороз• 27 июня 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Это очень мало
Назонекс можно использовать 6-12 мес
Если сможете добиться аудиограмму в период покоя ( не болеет) - сделайте для оценки слуха
Если болеет часто ( 10-12 раз) острыми гнойными аденоидитами - удаляйте и не думайте
Если снижен слух - удаляйте и не думайте
Если все не так плохо - 6 мес назонекс ( не дженерик, именно назонекс)
По утрам
Брызгать стараясь не попадать на перегородку носа
При аденотомии при рецидивах важно « вычистить» ножку аденоиды.

Все будет хорошо. здоровья ребенку!
автор ОхиИВздохи • 27 июня 2024
Ответ дляБабуся мороз
Это очень мало
Назонекс можно использовать 6-12 мес
По утрам

Все будет хорошо. здоровья ребенку!
дякую!
Бабуся мороз• 27 июня 2024
Ответ дляОхиИВздохи
дякую!
Нема за що!
Дважды за месяц отит не есть хорошо. Антибиотик - обязательно
Почекуха• 28 июня 2024
Лікар безрукий((
Ми проскочили без операції, слава Богу.
А зо цей лікар говорить?
автор ОхиИВздохи • 28 июня 2024
Ответ дляПочекуха
Лікар безрукий((
Ми проскочили без операції, слава Богу.
А зо цей лікар говорить?
що знову треба операцію(
1010101• 28 июня 2024
Плохо вырезали. Хороший хирург их с корнем вырезает
Я инженер, меряю от 1• 28 июня 2024
В Украине такая медицина, что надо к 5ти разным врачам обращаться, и только потом делать операцию и выводы. Выбрать самого толкового. И это я про Киев. Примерно так и поступали, когда нужна была операция

Бывают врачи вообще неадекватные, которые диплом просто так получили. Когда мне удаляли гланды - хирург после операции сказала, что такого колличества гноя, спаек и сложности давно не видела. А за месяц до операции другой отоларинголог сообщил: ваши миндалины абсолютно здоровы!

И это только один пример. 5 врачей разных одной специальности в разных клиниках - это минимум. В государственных тоже бывают хорошие
автор ОхиИВздохи • 28 июня 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1

в Украине хотя бы есть возможность и к 5, и к 10 врачам попасть. А тут, хорошо, если к одному попадешь.
Я инженер, меряю от 1• 28 июня 2024
Ответ дляОхиИВздохи
вы за границей? тогда капец
Почекуха• 28 июня 2024
Ответ дляОхиИВздохи
що знову треба операцію(
І як він це пояснює? Це ж його вина, не вирізав як треба