Добрая свекровь• 28 июня 2024
Чи варта вона таких грошей?
Дуже хочеться замовити, я маю зп 45 тис чоловік каже дуже дорого (
Вакцениро Вона• 28 июня 2024
З яких це пір косухи неактуальні? Вони актуальні вже 100 років.
Кудряшка Сью• 28 июня 2024
Ответ дляПринцепесочка
Моделі втрачають актуальність. Ця вже застаріла.
Покажіть актуальні, будь ласка
Добрая свекровь
• 28 июня 2024
Ответ дляdulenok
обожаю косухи...но не такие подстрелЫши
Може порадите бренди де глянути? Хочеться на роки я їх ношу не часто але люблю
Та_шо_ж_таке• 28 июня 2024
Ответ дляПринцепесочка
Я б краще в манго чи зарі глянула. Там подібних було повно і набагато дешевше.
Косуха не та річ, в яку б вкладалася.
В манго ещё куда не шло, но в заре она ужасная. Автор, берите если хочется, не слушайте местных стилистов, это классика из моды не выйдет
Кудряшка Сью• 28 июня 2024
Ответ дляСлава Українi
Хочется - берите
В общем и целом - дорого для неактуальной модели
Всіх прошу показати актуальні, якщо не шкода)
Кавуся• 28 июня 2024
Ответ дляdulenok
обожаю косухи...но не такие подстрелЫши
У автора зріст 155см
Де косуха буде подстрелышом? 🤦
Кудряшка Сью• 28 июня 2024
Ответ дляTammy21
В мене є косуха, якій років 10-12. Не було і року коли вона була б не актуальна) Хороші шкіряні речі, довгограючих, класичних фасонів -- дуже ок вкладання в гардероб.
А можете свою показати?
графиняВишенка• 28 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Я просто запитала його думку він мені не вказує що купити а що ні, просто не хочеться витратити на вітер гроші, як я часто це робила раніше
мужчин не стоит спрашивать об одежде и цены на них, они не понимают
опирайтесь на себя в выборе
Добрая свекровь
• 28 июня 2024
Ответ дляAlianna88
У мене схожа можель з манго. Вже років 5 як, тоді брала за 5к.
Модель вже не актуальна, оверсайз нинче носять
Мені не йде я мініатюрна і мені підходять класичні речі в оверсайз я не дуже
Добрая свекровь
• 28 июня 2024
Ответ дляграфиняВишенка
опирайтесь на себя в выборе
Я сумніваюсь, хочу купити косуху тис до 15, щоб носити багато років, а от немає в кого спитати більше
графиняВишенка• 28 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
опирайтесь на себя) мужчины мало что могут помочь в моде) мой мужчина издевается над моими кедами голден гус, но что поделать, перестать носить их что ли))
60 метрів сметани• 28 июня 2024
Ціна нормальна за шкіряну куртку. Але по фасону трохи неактуальна. Хоч мені норм.
МУСЯкомарова• 28 июня 2024
Нет, старомодная модель и у пинко-мае кожа не очень, олл сейнтс кожа тяжелее и мягче
Добрая свекровь
• 28 июня 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Така?
МУСЯкомарова• 28 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Така?
Ну эта модель не очень, много металла и к тому же желтого цвета, у них есть модели лучше
Добрая свекровь
• 28 июня 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Гляну їх оф сайт
МУСЯкомарова• 28 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Гляну їх оф сайт
Посмотрите, да. У олл сейнтс кожа тяжелая, плотная, мягкая. А maje и pinko более легкая, тонкая, сухая. Не то
Добрая свекровь
• 28 июня 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Дякую за пораду, цей бренд мені ще маловідомий, а по розмірам як у них?
МУСЯкомарова• 28 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Нужно мерять, часть моделей размер в размер, часть маломерки.
Balfern точно размер в размер
А я женатая• 28 июня 2024
Ответ дляБойова
У мене шкіряна косуха манго поганої якості
А в мене чудової, за 80€