Домашка• 28 июня 2024
Зоопарк Київ
Вітаю. Чи не жарко в таку погоду погуляти в зоопарку? Чи багато тіньку?
Позаземний розум• 28 июня 2024
Жарко, хоть и тени много. Многие животные прячутся или спят в такую жару.
Домашка
• 28 июня 2024
Приїхали гості на 1 день з дитиною, то думаємо куди подітись, щоб в хаті не сидіти.
Радикальная• 28 июня 2024
Ответ дляДомашка
На ВДНГ краще з´їздіть. В зоопарку мабуть звірі в коматозі від цієї спеки)
Дама_с_коготками• 28 июня 2024
Ответ дляДомашка
В ТЦ в какой-то папашон и ему подобные
Хитрушка-чекушка• 28 июня 2024
Ответ дляДомашка
в якийсь парк (той самий на Дарниці) чи ТЦ, з такою спекою