Тушьмушьнюшь• 28 июня 2024
Первый триместр. На ужин только сыр.
Второй вечер поряд. Нормально? Больше ничего не могу съесть
Злюка-закусюка• 28 июня 2024
Ну а що поробиш, нормально. Сухариків з чорного хліба наробіть, підсоліть трохи, не так тошнить. І мені дуже поляна квасова допомогала.
Тихомандражная• 28 июня 2024
Ваша основная задача сейчас выносить и родить. Если душа просит сыр( уксус, мел, сырой картофель, клей с деревьев) и тд значит берем и едим.
НуКаНаКа• 28 июня 2024
Ответ дляТихомандражная
В мене на початку вагітності душа попросила консервованих черешень. Але тіло, чомусь, їх повернуло))
З тих пір їх не їм.
Тушьмушьнюшь
• 28 июня 2024
Ответ дляМари233
Мне от токсикоза помогал не сладкий зелёный чай и галеты, может пригодится
Спасибо
НуКаНаКа• 28 июня 2024
Я спасалася смоктальними цукерками, їду в транспорті і думаю ’вже вискакувати чи ще рано?’. А цукерку закинула, і ще декілька зупинок проїхала.
Мастер Пис• 28 июня 2024
На здоровʼя. В першому триместрі мені здається взагалі, що можеш, то і їси. Не до особливих вивертів. І ще грейпфрути з імбирем з вух лізуть, бо хоч трохи від токсикозу допомагають)
Легкої вам вагітності, авторе!
Тушьмушьнюшь
• 28 июня 2024
Ответ дляМастер Пис
Легкої вам вагітності, авторе!
Дякую
Люблю_смаколики• 28 июня 2024
Могу посоветовать воду набеглави
Очень выручала.
Из еду апельсин, но здесь очень все индивидуально
Очень выручала.
Маргарита sh• 28 июня 2024
Конечно в норме нужно питаться нормально ,но в первом триместре это очень сложно ,а иногда и не реально 😅😥😥😥Вы не одна такая )))