Natasha-27• 28 июня 2024

Нейронокс, хто робив зайдіть, будь ласка

Вколола вчора міжбрівʼя нейроноксом. Вчора все було ок, а сьогодні бачу набряк верхніх повік. Не відразу зауважила, зранку побігла по справах…
Що це може бути? Просто набряк і він пройде за день/другий чи це побічна реакція і треба йти в клініку? Раніше колола ботокс в цю зону і все було ок, а цього разу повелася на нейронокс на свою голову.
В кого таке було? Розкажіть, що робили?
Стебель березы• 28 июня 2024
Послушаю. Тоже предлагают, но я не буду, наверное. Пойду дороже диспорт уколю, как обычно. Не доверяю этим не сертифицированным аналогам. А косметолог что говорит, звонили?
автор Natasha-27 • 28 июня 2024
Ответ дляСтебель березы
Ні, ще не дзвонила.
автор Natasha-27 • 28 июня 2024
Ботокс мене тримає 2 міс і потім потихеньку відпускає. Через 3 міс взагалі сходить на нуль, тому запропонували мені нейронокс спробувати
Стебель березы• 30 июня 2024
Ответ дляNatasha-27
Диспорт сильнее ботокса. Как ваши дела?