Ласунка• 28 июня 2024
Захворіла на 31 тижні вагітності, температура 38.5
Дівчата , хто хворів в 3 триместрі, лікар назначила лікування вдома, ось сьогодні температура піднялася 38.5. Випила парацетамол. Йде 7 місяць вагітності. Вже втомилася , імунітет зовсім ослаб , як не одне ,так інше ( Поділіться своїми історіями, а то я щось захандрила 😢 Втомилася переживати за маля всередині
ЧупакабраЗеБест• 28 июня 2024
я бы уже в роддоме сидела с воплями спасите меня.
но я нервная насчет детей и беременностей
Акукарача• 28 июня 2024
я на 8 болела, лежала, слабость, плохо, лечилась симптоматически, в нос капли, в глаза тоже, и парацетамол с нурофеном.
Ласунка
• 28 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я така сама, вперше за вагітність так температура піднялася, і панікую сижу , хоча лікар сказала збивати парацетамолом
На пів ставки• 28 июня 2024
Ответ дляЛасунка
Паника хуже болезни. Пейте много, отдыхайте. Если чувствуете себя плохо совсем, звоните в неотложную, может под контролем врача вам будет лучше морально
Сегодня я не я• 28 июня 2024
І на початку, і всередині, і в кінці вагітності хворіла. Було таке враження, що збирала усі болячки( і антибіотики пила, бо перейшло у гайморит. Головне, слухати лікаря і лікуватися, щоб води не зазеленіли, для дитинки це гірше. Все буде добре, не хвилюйтеся! Інфа 100) будьте здорові!
Ласунка
• 28 июня 2024
Ответ дляСегодня я не я
А від чого вони зеленіють ? Це так вже в самому кінці вагітності можливе /?
Сегодня я не я• 28 июня 2024
Ответ дляЛасунка
Зеленіють води, якщо є інфекція. Тому потрібно лікуватися, якщо цього вимагає хвороба. Все під наглядом лікаря