Ні грама• 30 июня 2024
Номер же счета остается всегда один независимо от карты?
если у моей карты закончился срок действия, я ее перевыпустила, потом потеряла и пришлось дополнительно открывать новую карту. То человек у которого был номер карты самой первой, все также сможет переводить деньги или уже нет?
Перша леді колгоспу• 30 июня 2024
От якщо буде по номеру карти кидати гроші, а не по реквизитах, то гроші можуть зависнути на транзитному. Повернуться йому на рахунок потім.
СКИБИДЫШь• 30 июня 2024
Якщо просто строк закінчився то так, я на таку аліменти вже отримую три роки. Якщо картка перевипущена, то напевно треба давати новий номер
Ні грама
• 30 июня 2024
Ответ дляАnnеt
нужно сказать человеку новый номер карты
ну это другой вопрос. меня интересует если по старому новому карты будут переводить. я насколько помню счет тот же, но мне тут как бы два раза перевыпустили карту и один раз принудительно так скажем.
Ні грама
• 30 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
угу вот в этом и вопрос....наверное надо у банка уточнить
Ні грама
• 30 июня 2024
Ответ дляКофе в лобби
Номер новой карты нужно дать обязательно.
это исключено поэтому и вопрос
Перша леді колгоспу• 30 июня 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Нет . Старый номер карты сможет принять деньги
Не завжди. По сроку да. Але автор перевипускала, бо втратила. Якщо не зарплатна, її можуть закрити і відкрити з новим рахунком. Так банковські працівники роблять собі плани.
Ні грама
• 30 июня 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
ага от в цьому і питання. дякую
Ответ дляНі грама
номер счёта - это инфа для банка, идентификация клиента. разве нет?
Ні грама
• 30 июня 2024
Ответ дляАnnеt
ну видите девочки говорят что нет. выхоидт если автоматом перевыпущена из-за срока - то тот же счет, а если спецом видимо меняется
СКИБИДЫШь• 30 июня 2024
Автор, глянула в приват 24
В мене дві універсалки, одна заблокована інша перевипущена, рахунок однаковий
Ні грама
• 30 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Автор, глянула в приват 24
перевипущена из-за того что срок действия предыдущей закончился?
Перша леді колгоспу• 30 июня 2024
Ответ дляАnnеt
Ні, номер рахунку якщо ви знаєте і можна по реквізітам перераховувати. ІВАN якщо знаєте, іпн, ПІБ. Зайдіть в клієнт банк, і реквізити карти подивіться. Там і рахунок той є.
Перша леді колгоспу• 30 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Автор, глянула в приват 24
Перевипущена так. У автора втрачена. Такі карти повністю закривають. І відкривають новий рахунок. Приват точно так робить. Я там працювала. Навіщо втрачати таку можливість собі в плани нову карту випустити.
Ні грама
• 30 июня 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
такс девочки я нашла в истории переписки за прошлые года - таки IBAN Остался тот же
СКИБИДЫШь• 30 июня 2024
Ответ дляНі грама
Так, але якщо вони однакового типу то рахунок залишається. Зайдіть в приват 24 і самі гляньте
В мене дві для виплат, одна прострочена, але я в банку сказала що мені не потрібно пере випускати, а потрібна просто інша, то в них різні рахунки.
Перша леді колгоспу• 30 июня 2024
Ответ дляНі грама
Тоді вам перевипустили, і можна по реквизитам кидати запроста. Або по номеру старої карти.
Гадаю_По_шнуркам• 30 июня 2024
Рахунок один. І з нього можна зняти гроші. Щоб так не гратись, є карти, прив´язані до цього рахунку.
Якщо у карти строк дії, то клієнт просто не зможе зняти з неї гроші в банкоматі. Або відправити комусь , на карту іншого банку.
СКИБИДЫШь• 30 июня 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Зможе відправити 100%
Перша леді колгоспу• 30 июня 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
В п24 можна перераховувати. Розраховується моя донька просроченною навіть в магазинах. І приват же там казав, що просрочені не блокуватиме поки війна.
Гадаю_По_шнуркам• 30 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Зможе відправити 100%
Я з ощадовської не змогла. Прийшлось відкрити їх віртуальну і кинути туди
СКИБИДЫШь• 30 июня 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
В мене приват прострочена, перекидаю і комуналку з неї плачу, репетитору
Гадаю_По_шнуркам• 01 июля 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Може приват продовжує строк дії. Я свої міняла
Скромняшка• 01 июля 2024
Не сможет, у вас же номер карты поменялся. Если бы у него был ваш номер счёта, тогда смог бы не зависимо от того сколько раз вы будете менять карту.
Каляка маляка• 01 июля 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Так. Рахунок той же, номер карти інший.
Не завжди інший. В Ощаді, Кредит Дніпро, та деяких інших, зберігається і номер карти. Змінюється лише cvv та строк дії.
Якщо карта іменна.