Кудлата хмаринка• 01 июля 2024
Стыдно идти к стоматологу
Стыдно идти к стоматологу. У меня очень плохие зубы. Что делать?(
Комиссия50%• 01 июля 2024
Там в другой теме дама на пляж боится сама идти, вы можете познакомиться и бояться вместе
Не кую, не мелю• 01 июля 2024
Поверьте, стоматологи видели многое) никто вас осуждать не будет. Идите . Дальше будет хуже. Для вас конечно
Ганцю в кєдах• 01 июля 2024
Соромно - це еоли стоматолог сказав прийти через місяць, а ти приходиш через рік :)
Нормально, лікар з людьми працює, ще не таке бачив.
Админко• 01 июля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Да прямо.
Ну вы наверно ходите в районную поликлинику))))
Заставляличка• 01 июля 2024
Ну не ідіть ходіть з хворими зубами.
Дитячий садок Веселий сперм@тозоїд прям.
Не кую, не мелю• 01 июля 2024
Вы не за то переживаете. Переживать нужно, чтобы денег хватило привести в порядок зубы
Chaterbox• 01 июля 2024
Ему пох,поверьте,ваше лицо он не запомнит,на улице ржать над вами не будет,на рабочем месте тем более.
Жади Эль Адиб Рашид• 01 июля 2024
разве стоматологи не для этого и созданы, чтобы лечить плохие зубы?
Щось не спиться• 01 июля 2024
Ответ дляChaterbox
Я чогось досі не можу забути.
В мене було дві вагітності погодки, не запланрвані. Зуби полетіли страшно.
Між вагітностями не встигла показатись чи пролікувати. Прийшла вже після другої.
Він так псіхував, все медсестрі говорив ’ ну шо це і це таке, дивись, як можна було допустить, що ви собі думали’
Якийсь у мене остався слід прямо від цих слів.
Я думала як би мені вижить, не те що зуби. При чому прийшла як меншому було 4 місяці, не роки ж пройшли
Пес Патрон• 01 июля 2024
Ідти! Обов´язково!
Я сама така, всі зуби треба лікувати, завжди погані були, а за два роки стався жах і стоматолог моя виїхала. Соромно було до нового лікаря йти. Ну і ще мене обезбол дуже погано бере, є така особливість, моя минула лікар про це знала.
А потім як уявила, що все зіпсоване ще й боліти почне((( і побігла аж бігом..
Лікарка дуже делікатною виявилась, ані трохи не здивувалась, ніхто пальцем в мене не тикав та поза кутах не хіхікав. Найбільший стрес отримую, коли розраховуюсь після кожного візиту.
Вилами по Воде• 01 июля 2024
Да,есть такие некомпетентные доктора. В любом случае,встали и ушли. Держать Вас не кто не будет. Идите смело ))
Chaterbox• 01 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Я чогось досі не можу забути.
Я бы встала и ушла,оно мне надо за мои деньги слушать его мысли,уйду тогда хоть три дня говори себе,дурак какой-то.
Аноним с кешбеком• 01 июля 2024
Та шо там стидно, він навпаки зрадіє такому перспективному клієнту