175см55кг19лет (она)• 01 июля 2024
При замене подгузника. Салфетки или вода?
При замене подгузника новопожденному вы использовали/используете воду или влажные детские салфетки? Как правильно?
Сито для думок• 01 июля 2024
Как когда. Смотря как замурзался. Если почти чисто, то салфетки, если вся попа в какашках, то воду.
Первая ласточка инфляции• 01 июля 2024
Совсем маленькому салфетки, а потом я уже приноровилась мыть попу под краном
Катруся 777• 01 июля 2024
Як на мене, логічніше - вода. Якщо є доступ. Серветки - виключно, коли доступу до води немає, наприклад в поліклініці, в кафе, на природі і т.д. А якщо Ви дома - звісно, краще вода, без миючих засобів. Серветки на постійній основі не бажано використовувати. Так мені і в пологовому сказали теж.
Туся муся• 01 июля 2024
Салфетки. Утром и вечером водой подмывала. Но у меня мальчик. Девочку бы я подмывала каждый раз наверное.
Туся муся• 01 июля 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
У дочки на все салфетки аллергия была, только вода
Девочку салфетками и вытирать страшно, как по мне)
парИла я парИла• 01 июля 2024
В пологовому салфетки, вдома спочатку салфетками , а потім водою ( ватними дісками мокрими ), це в перші 2 місяці. А далі стала після салфеток мити під краном. У мене синочок
Щедрик• 01 июля 2024
У мене 2 кесаревих і лише ванна була у квартирі. Тримати дитину на одній руці над ванною, а другою мити не могла, бо треба було нахилятися. Болів шов, поясниця... Та й діти були крупні. Тому вологі серветки, а купання вже ввечері. Проблем зі шкірою не було.
Тарабарщина• 01 июля 2024
Вода, кроме моментов, когда помыть ребенка негде или неудобно (на прогулке, в кафе, в поезде).
Жена миллионера• 01 июля 2024
Бажано вода, якщо є можливість. Після покаків так тим паче. Але у нас кілька місяців з водою були перебої, то і серветками теж впоралися, хоча їх часто демонізують. Ми використовували huggies pure, подразнень не було.
Фенте Фря• 01 июля 2024
Ответ дляЩедрик
У меня так же кесарево и ванна,я наливала в баночку воду темплую и спонжиком мыла водичкой на пеленальном столике…мне кажется маленькой попе так лучше)
Щедрик• 01 июля 2024
Ответ дляФенте Фря
Я так мила старшій, коли не було вологих серветок. Двом молодшим мила серветками, і нічого їхнім маленьким попам не було. Різниці не бачила. Може, дівчинці таки краще водою, бо хлопчика простіше повитирати: нічого нікуди не попадає.
Ну, і я думала про себе - як би мені вижити і нормально почуватися. Це теж важливо, як на мене. Різниця між старшою і молодшим велика, здоров´я вже не те, і енергія не б´є ключем.
Гладиолус• 01 июля 2024
вода, набирала в мисочку воду і використовувала клаптики м’якої тканини. На серветки була алергія.
А_мій_самий_самий• 02 июля 2024
Користуюсь тільки серветками при зміні підгузка . Хагіс або Памперс. Вони дуже м´які і ніжні.