Украиночка• 01 июля 2024

Облік

В скільки тижнів ставали на облік ? Мене поставили ще в 6,дали направлення на кров аналіз і мочу. Здала ,але один аналіз досі не здала , направлення з 05.06. була у батьків в іншому місті і їздила з мамою на операцію. Тепер боюся йти до гінеколога ,не знаю її реакцію на те ,що мене так довго не було.
ЦібаФу• 01 июля 2024
Ей богу, ей пофиг. Это в первую очередь нужно вам.
Идите, ничего страшного. Я на учет вообще в 27 недель стала.
Сметчица• 01 июля 2024
она вам не начальник))
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляЦібаФу
Дякую,що без насмішок. А Ви багато аналізів здавали? Мені в першу вагітність на вади ніхто не робив аналіз.
Чучело-Мяучело• 01 июля 2024
В 10 зазвичай стають. Нічого страшного. Здайте аналізи і йдіть
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляСметчица
она вам не начальник))
Я коли прийшла до неї вперше ,ще мала робити групу інвалідності ,тому що після операції ледве ходжу. Взнала ,що з вагітністю групу не роблять ,розплакалася. Але її реакція дивна була. Сказала мені ,зробиш аборт,чоловік піде від тебе
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Дякую
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Краще б я оформила інвалідність ,а потім ставала
Чучело-Мяучело• 01 июля 2024
Ответ дляУкраиночка
Дякую
Легкої вам вагітності
Чучело-Мяучело• 01 июля 2024
Ответ дляУкраиночка
Ну це вже вам краще знати
Не гавкаю- но охраняю• 01 июля 2024
Авторко, звикайте до того, що ви - отримувач медичних послуг, а не кріпачка і не підлегла лікаря.
І користувався цими послугами ваше право, а не обов´язок.
Боневтікла• 01 июля 2024
С первой беременностью встала на учёт в 10 недель, со второй где-то в 18.
Даже если врач ваша будет недовольна, это её проблемы.
Отращивайте зубы, потому что вокруг впереди будет миллион советчиков и критиков, начиная от любителей спрашивать, где шапочка ребенка, заканчивая идиотами ’а что это за девочка плачет? Щас я её заберу’
ЦібаФу• 01 июля 2024
Ответ дляУкраиночка
У вас есть возможность поменять гинеколога? Эта, по моему, какая то дура
ЦібаФу• 01 июля 2024
Ответ дляУкраиночка
Уже не помню, много лет прошло. Делала все, на какие давали направление.
Ворожу на каві• 01 июля 2024
У першу вагітність ставала, як заведено, у 12 тижнів. Наступні дві вагітності ставала перед виходом у декрет, на 27-28 тижні. Але з собою приносила всі дослідження, які проходила самостійно по державою завіреному графіку ведення вагітності. Претензій не було.
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Так,Ви праві. Ще лікарі залякують сильно
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляЦібаФу
Как думаете лучше стать там где хочу рожать?
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляБоневтікла
У меня есть дочь,шесть лет,на советы и типо а ребенку холодно,зима холодно,всегда говорила не ваше дело
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляВорожу на каві
А так пізно можна ставати?
ЦібаФу• 01 июля 2024
Ответ дляУкраиночка
Думаю да. Если есть возможность, то это было б идеально.
ЦібаФу• 01 июля 2024
Ответ дляУкраиночка
А так пізно можна ставати?
А кто вам запретит? Или думаете, что рожать не разрешат

Если нет никаких жалоб, то можно и позже стать. Обычно, если что то идет не так, женщина чувствует.
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляЦібаФу
Можна
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляЦібаФу

Та у меня проблемы с позвоночником сильные но не могу заставить себя пойти куда то
Сметчица• 01 июля 2024
Ответ дляУкраиночка
а как бы там узнали про беременность,если живот не видно,и точно такое правило есть?
Сметчица• 01 июля 2024
Ответ дляУкраиночка
в смысле?
Ворожу на каві• 01 июля 2024
Ответ дляУкраиночка
А так пізно можна ставати?
Ну, що значить, можна? Це якось в конституції прописаро? Інша справа, що ви, як розумна людина і маєте нести відповідальність за свій стан. Саме томуя самостійно проходила всі дослідження у приватній клініці. Там їх не так багато, в порівнянні з тою кількістю, яку мені прописували з першою вагітністю, але вони досить допоміжні.
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляСметчица
Она сказала. Я только собрала все документы,уже месяц потеряла после того как собрала,зря ее послушала. Нужно было пока не ставить на учёт
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляВорожу на каві
Я в государственной сдавала анализы. Вообще эта вся беготня по больницам так не во время,только после операции отхожу ,ещё кс пережить
автор Украиночка • 01 июля 2024
Ответ дляСметчица
в смысле?
Мне врач сказала если не рожу,муж уйдет. Начала также рассказывают как военным плохо,точно хуже чем мне
Помогалочка• 01 июля 2024
Ответ дляУкраиночка
Что значит она сказала? Вам очень пора повзрослеть! Где официальный отказ, на бумаге, с штампами? Какой приказ МОЗ не разрешает оформлять инвалидность беременной? Что ж вы такая тютя??