Чудовий каламбур• 01 июля 2024
Доула на пологах
Дівчата, хто домовлявся з доулою на пологах. Який досвід? Чи краще саме з лікарем домовлятися ?
Бо думала брати доулу і народжувати з діжурною бригадою в пологовому
ШобВам_КакНам• 01 июля 2024
Ответ дляСусановна
Бо комфортно. А хто не відмучився на пологах- не мати. Вірно?
Щоб не мучитися потрібно лікарню і лікаря вибрати, а не шахрайку.
Сусановна• 01 июля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Лікар і лікарня- це одне, а людина,що буде поруч- інше, розумієте? Це працює разом у комплексі
Мама Чели• 01 июля 2024
Ответ дляСусановна
Не розуміють. Не всім це зрозуміло.
Наполеон Бонапарт• 01 июля 2024
Автор, идея супер.
Обязательно узнайте немного подробностей о доуле (где училась и тд)
Обязательно сделайте встречу реальную ДО родов.
Вам нужно понять, что вам комфортно с этим человеком. (Знаете, бывает, что и запах духов не нравится, или просто манера общения).
Доверяйте интуиции. Если она говорит «не нравится». Не пытайтесь понять почему.
Просто поищите еще кого-то.
Как нефиг делать• 01 июля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Автор, ви що, вагітний мозок не думає? Хоч чоловік при пам´яті є у Вас? Яка ще доула, може жрицю ще якусь, шамана запросіть?
доула знає як полегшити біль, як массаж зробити, а чоловік з переляку не зробить цього! Голову включайте. Є доули, колишні акушерки, я б собі таку взяла на пологи. Лікарка одна казала, що якщо є доула, то вона полегшує їм роботу
Мурзилка• 01 июля 2024
Ответ дляСусановна
Бо люди не розуміють про що йдеться. Не читал, но осуждаю (с)
Я знаю, ба більше знаю таких.
Але, мені, наприклад, ні в перших, ні в других пологах вони ні чим не допомогли б !
В перших в мене рвалася шийка матки, і я кричала, аж синіла, не було потуг і дитину видавлювали …
А в других після того, як відійшли води, не наставали перейми, а лікарі чекали, що закінчилося екстреним керасеро і гіпоксією у дитини !
При обох моїх випадках доули раджуть - бути спокійною і дихати, поспати … моя б друга дитина померла б, якби я спала в очікуванні схваток !
Вони не розуміються на відсутності родової діяльності, відсутності схваток, або потуг … тільки класичні природні і легкі пологи вони рекламують, а в них можна народити і самій - без допомоги будь кого.
Сусановна• 01 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Я знаю, ба більше знаю таких.
У пологових будинках за тим як ідуть пологи, наглядають лікарі. А доула виконую функції психологічної підтримки, та подати/ підняти/ підсадити/покликати/ погладити/ підтримати та інше.
Наполеон Бонапарт• 01 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Я знаю, ба більше знаю таких.
Нормальные доулы НЕ спорят с врачами.
Если есть реальная необходимость - конечно делают кесарево. Никто не ложиться грудью на роженицу с криками: «запрещаю!!!»
Другой вопрос почему у вас рвалась шейка, почему не было потуг? Были ли нормальные схватки? Или вызывали роды и кололи окситоцин?
(Вариантов реально много, я не буду гадать)
Наполеон Бонапарт• 01 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Я знаю, ба більше знаю таких.
Ну и есть методики, что бы появились схватки и лучше шло раскрытие.
Они не просто «ждут» когда начнутся схватки.
А что-то предпринимали бы.
Если бы уже и это не помогло, то тогда уже слушать врачей (ждать еще можно или пора кесарево делать)
А что-то предпринимали бы.
Мурзилка• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Нормальные доулы НЕ спорят с врачами.
При перших пологах схватки були добу !
А в других - кесарево не хотіли робити, чекали схваточок, як і раджуть доули
Я про них дізналася вже після своїх пологів, спілкувалася і зрозуміла, що вони нічого не знають про ризики, про ускладнення пологів, про слабку родову діяльність.
Їх філософія - гармонія, настрій, позитив, спокій … а не фізіологія !
Мурзилка• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А что-то предпринимали бы.
Наприклад ?
Як можна сприяти схваткам, якщо їх немає 6 годин ?
Наполеон Бонапарт• 01 июля 2024
Ответ дляМурзилка
При перших пологах схватки були добу !
Вы общались с неправильными доулами каким-то
В смысле не знают физиологию? Должны знать
ДолькиКабана• 01 июля 2024
Я рожала с доулой ещё 15 лет назад. Мне было очень комфортно, такой себе посредник между мной и врачами. Делала мне массаж, помогала правильно дышать. Не вижу ничего плохого в её присутствии.
Наполеон Бонапарт• 01 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Наприклад ?
Я не буду вам рассказывать.
Это ничего не поменяет. Ни в вашей жизни, ни в вашем отношении к доулам.
Можете пойти сами на доулу отучиться - там научат :))
ДолькиКабана• 01 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Я знаю, ба більше знаю таких.
Это Ваш личный негативный опыт. А у меня были классические роды, я не порвалась, ребёнок 9/10 по шкале Апгар. Мне доула очень помогла и психологически, и физически.
Мурзилка• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ну, не розуміють, як це кричати до того, що капіляри полопаються на обличчі - бо це через те, що я не була налаштована відповідно ))) я була зажала ))) так боляче не буває )))
А що я потім робила кріодиструкцію шийки матки, то також щось зайве …
Я б не радила їхні послуги, і зі своєю донькою пішла б краще сама, або щоб поруч був її чоловік, якому не все одно на результат пологів.
Наполеон Бонапарт• 01 июля 2024
Ответ дляМурзилка
еще раз
Я не знаю С КЕМ вы общались. кто они такие? почем называются долами??
я НЕ бду выгораживать конкретно тех, с кем вы общались. Зачем мне это?
Я знаю то, чему учат на хороших курсах (в том числе от иностранных специалистов), что пишут в хороших книгах и тд
Как минимум, доула, как психолог (а они обычно перинатальные психологи или изучали психологию) НЕ будет говорить ’щось зайве’ уже после. чем самым обесценивая женщин ее решения.
Мурзилка• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
еще раз
Ок, навіщо так нервувати )))
Ви доула після іноземних курсів ? )))
Я не проти, якщо, вони комусь потрібні. Але не раджу їх сприймати, як щось більше, ніж психологічну допомогу ! А ви, як раз, тільки про неї і пишете, чим і підтверджуєте мої висновки.
Ви доула після іноземних курсів ? )))
Наполеон Бонапарт• 01 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Ок, навіщо так нервувати )))
Ви доула після іноземних курсів ? )))
я вообще не нервничаю
а КАК еще вы думали ее нужно воспринимать? Психологическая и физическая поддержка (подать воду, массаж, позвать врача и тд)
Или типа ’человек вместо врача’???
тогда это ’домашняя акушерка’ и их деятельность в Украине не разрешена.
Или типа ’человек вместо врача’???
Мурзилка• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
я вообще не нервничаю
Или типа ’человек вместо врача’???
Я б хотіла мати помічницю, яка чітко розуміє процес пологів, яка буде контролювати лікарів, розуміти і казати про те, що щось іде не так ! На що треба звертати увагу, що треба постійно контролювати серцебиття дитини, а не раз на 3 години.
Що розрив шийки матки треба таки зашивати, а не ставити незрозумілі скоби і не казати про це породіллі, яка потім буде 2 місяці ходити з кровотечею і думати, що це норма.
Що фіолетова дитина - це гіпоксія, і треба назначати лікування дитині відразу, а не приховувати.
Тобто такого собі контролера над лікарями !
ШобВам_КакНам• 01 июля 2024
Ответ дляСусановна
21-ше століття, а ви туди ж.
Сусановна• 01 июля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
21-ше століття, а ви туди ж.
И именно в 21 столетии, женщины наконец получили право рожать комфортно. Но адепты: ’я рожала без удобств и в диком стрессе и не умерла, и тебе надо также’ не могут никак успокоиться и не лезть в чужой выбор
ШобВам_КакНам• 01 июля 2024
Ответ дляДолькиКабана
У вас і без цієї шахрайки все б було добре!!!
ШобВам_КакНам• 01 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Ок, навіщо так нервувати )))
Ви доула після іноземних курсів ? )))
Найкраща психодогічна допомога - не якась чужа тьотка за гроші, а рідний чоловік.
ШобВам_КакНам• 01 июля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
я вообще не нервничаю
Или типа ’человек вместо врача’???
Це для круглих сиріт- мам одиначок ці шахрайки хіба.
ШобВам_КакНам• 01 июля 2024
Ответ дляСусановна
Навіщо ви так народжували? Зараз все сучасно, комфортно, доступна інформація.
Сусановна• 01 июля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Я і народжувала саме так як хотіла: у темряві, і практично самостійно. І так,я сама це обрала і мій лікар мене підтримав. І я вважаю, що кожен має право обирати, і ніхто не має права заважати,все у рамках діючого законодавства
Наполеон Бонапарт• 02 июля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Вы токсик еще тот
Все с лучших традициях Советчицы
ДолькиКабана• 02 июля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Да, но с ней мне было комфортнее. Это не шахрайка, а специалист с медицинским образованием, опытом акушерства и образованием психолога. И мама троих детей.