Звездолётчица• 02 июля 2024

Вас бісить, коли ті хто винаймає у вас житло, питають, а де ви працюєте?

Мене бісить, я в них не питаю де вони працюють. Мені рієлтор каже в переписці.
Незламна• 02 июля 2024
зачем спрашивать? не понимаю
ну что за люди.....разве что о гарантиях платежей

ЗновЗдоров• 02 июля 2024
Нормально отношусь, пытаются понять платежеспособность.
Меряю от 0• 02 июля 2024
А інші, коли питають, не бісить? 😄
Стервочка• 02 июля 2024
Не бісить, я можу проігнорувати це питання. Розумію чому питають, хочуть зрозуміти, чи єдиний це дохід, чи плачу я податки.
Мій не такий• 02 июля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Так это спрашивают не арендодатели, а съемщики у автора
Цвіпканя• 02 июля 2024
Ответ дляНезламна
зачем спрашивать? не понимаю
Ха ха в Германии и в Англии вас ещё попросят справку с бухгалтерии вашей работы минимум за год с суммой вашей ЗП
Это спрашивают у всех желающих снять.
Смурфетта• 02 июля 2024
А какое их дело? Так бы и спросила в ответ

МатьЧасть• 02 июля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Это спрашивают у всех желающих снять.
Автор пишет о тех, кто снимает жилье. Именно они интересуются, где работает владелец жилья
Залатавая• 02 июля 2024
Ні, не бісить. Бо я можу спокійно відповісти на будь-яке питання.
Люди не мають відповідати Вашим очікуванням, автор.
Цвіпканя• 02 июля 2024
У нас не спрашивали ни разу арендосъемщики где мы работаем.
интайм_не_предлагать• 02 июля 2024
Никогда не спрашивали. А мы у тех кто снимает всегда спрашиваем
заварний look• 02 июля 2024
Отвечаю таким, шо не работаю и живу за счет таких лохов, как они.
Знаю бакси• 02 июля 2024
Ну в принципе нормальный вопрос, у Вас же ЗП сумму не спрашивают. А так , да нужно понять с кем имеешь дело
Цвіпканя• 02 июля 2024
Ответ дляМатьЧасть
Это я уже поняла.
КротоТо• 02 июля 2024
Вдруг вы мент или тцк)))
автор Звездолётчица • 02 июля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
ви не зрозуміли! якщо у вас винаймають житло і питають у хазяїна де він працює
Стервочка• 02 июля 2024
Я коли орендатори приходять багато питань задаю, вони теж мають право задавати. Ми підписуємо договір про співробітництво, краще оговорити всі деталі та мати максимум інформації.
И_В_офигительных_штанах• 02 июля 2024
Ответ дляНезламна
зачем спрашивать? не понимаю
Каких платежей? Какая разница где работает хозяин квартиры?
Цвіпканя• 02 июля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Скажите в СБУ или полиции.

И_В_офигительных_штанах• 02 июля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Хозяина квартиры?
Залатавая• 02 июля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Скажіть що це особиста інформація і все.
ЗновЗдоров• 02 июля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Может хотят понять что Вы за человек, я бы ответила в общем.
Фиона Шрековна• 02 июля 2024
Я сама говорю, потому что занята постоянно, не могу на их звонки отвечать, они знают, что нужно писать, если есть вопросы.
автор Звездолётчица • 02 июля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
а я що з ними жити буду в одній палаті))
Шмоточницаца• 02 июля 2024
О! Ми переселенці на заході країни. І мій чоловік мав роботу у Надвірній. І з великим трудом винайняв двушку за 12 тис. Пошук житла це ще той квест. Ціну в обявах ніхто не пише, приходьте на місце будемо домовлятись. Після 10 созвонів узнати ціну і послившиз друг друга нах. Бо хазяйва не хотіли ціну казати приїхав на місце
Ну 12 тисяч це овердохера, але що робити.
Значить умови, гостей не можна навіть дружину з дітьми, пральна машинка за окрему плату. Ну вони пару місяців пожили і вирішили з´їхати від таких шикарних умов.
Я кажу чоловікові та я тобі зараз найду.
Звоню по об´яві. Скільки квартира?
А вас скільки? Двоє
Скільки квартира?
А ви звідки?
Яке це має значення, ну щ Херсону
Скільки квартира?
Ага, переселенці значить, а з якою ціллю в Надвірній?
Яка різниця🤬, ну робота там.
Ціна яка!!!
А де саме працювати будете, мабуть на ххх.
Так, на ххх
Ви здаєте квартиру.
Ну мені треба на вас подивитись.
Кажу ви на мене не подивитесь поки ціну не скажете.
Ой, ну що ви заводитесь, в мене зараз хлопці винаймають за 12, але з зимового періоду буде 15.
Я вже сміюсь, розуміючи що попала на власницю тієї квартири де живе чоловік.
Кажу, пані Ольга, а пральна машинка у вас є?
Ну ви ж розумієте що це додаткові блага, + 2000
А звідки ви знаєте що я Ольга.
Кажу до побачення
автор Звездолётчица • 02 июля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
ну прикиньте, якщо робить в секс шопі, або астрологом або психологом, ось таке не хочеться вже говорити, чи продавець на ринку овощами не знайомим людям
ЗновЗдоров• 02 июля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Я так понимаю, что не зря у арендаторов при общении с Вами возникли вопросы.
КротоТо• 02 июля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Вот! Я таролог, но говорить о таком…))) говорю людям, что фрилансер, веб дизайнер)))
автор Звездолётчица • 02 июля 2024
Ответ дляКротоТо
спитають а що ви на фрілансі робите? ))) я вважаю такі питання наче як в труси залізли незнайомі люди, притому що в них не питаєш де вони працюють.
Стервочка• 02 июля 2024
Ответ дляШмоточницаца
Звоню по об´яві. Скільки квартира?
А вас скільки? Двоє
Скільки квартира?
А ви звідки?
Яке це має значення, ну щ Херсону
Скільки квартира?
Яка різниця🤬, ну робота там.
Ціна яка!!!
Так, на ххх
Ви здаєте квартиру.
Ну мені треба на вас подивитись.
А звідки ви знаєте що я Ольга.
Кажу до побачення
Ой Львів та Львівська область, то окрема тема, там ’особливі’ українці. Причому зазвичай у погоні за швидким заробітком, самі себе найо .