Дуб береза• 02 июля 2024

Чем можно вылечить затяжной кашель?

Болела зимой, все давно прошло,. Но до сих пор бывает покашливание.
flekder• 02 июля 2024
откажитесь от курения

Мию чакри щоденно• 02 июля 2024
палите?
Чавонадо• 02 июля 2024
Наче про себе прочитала . Хворіла ще взимку , а кашляяю досі . Здається , вже всю аптеку перепробувала - все марно

п.с. Не палю взагалі .
автор Дуб береза • 02 июля 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
палите?
Нет, не курила никогда
автор Дуб береза • 02 июля 2024
Ответ дляЧавонадо

п.с. Не палю взагалі .
Ось не знаю що робити
І кашель ніби не з бронхів йде, а з горла ніби щось лоскоче і ніби вибачте соплі там. Хоча нічого немає, лише взимку перехворіла. Жах якийсь, не знаю що пробувати, планую сьогодні в аптеку йти і пробувати
Чавонадо• 02 июля 2024
Ответ дляДуб береза
Ось не знаю що робити
Ну просто один в один як про себе читаю
автор Дуб береза • 02 июля 2024
Ответ дляЧавонадо
Ну просто один в один як про себе читаю
І що будем робити?

Мию чакри щоденно• 02 июля 2024
Ответ дляДуб береза
Нет, не курила никогда
спробуйте бісептол. колись я кашляла як стара собака, сухий , хрипучийц кашел, попила бісептол, кашель зник. але я не лікар,
Мию чакри щоденно• 02 июля 2024
Ответ дляДуб береза
Ось не знаю що робити
якщо з горла, то можливо алергічне. Вам би в баньку походити, вологе тепле повітря прекрасно відновлює бронхо-легеневу систему, але чомусь люди бояться банних процедур
автор Дуб береза • 02 июля 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Я ще про антитусин вичитала…
Чавонадо• 02 июля 2024
Ответ дляДуб береза
І що будем робити?
Не знааааааю

Раніше все лікувала методом ’само пройде’ , а цього разу - не працює

Пробувала : спреї звичайні і масляні , дорогі льодяники і дешевий септефріл , зігріваючі мазі і народні методи ( типу гарячого молока з содою або маслом ) .
Полегшують стан , як не дивно , звичайні м´ятні льодяники , але від постійного солодкого в роті вже зуби болять

Можливо , треба мазок горла робити на різновид бактерій , але поліклініки -- то моя окрема фобія )))
Добрая свекровь• 02 июля 2024
Бисептол схоже как аб. Это очень сильно.
Когда просто сопли затекают и от этого кашель, то мы промываем утром и вечером две недели и еще две по утрам. Носом сьорбать через рот выплевывать. Вода подсоленная с капелькой настойки прополиса.
Зашла на 5минут• 02 июля 2024
Помогло дышать Пульмикортом, по назначению врача. Была точно не аллергия.
Мию чакри щоденно• 02 июля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
це не про такий кашель мова.
Мию чакри щоденно• 02 июля 2024
Ответ дляДуб береза
Я ще про антитусин вичитала…
ніі, це на основі трави, як допоміжне, проста фітотерапія, то може простіше назбирати квітів та позаварювати чай з нього.
може тоді багульник, корінь солодки?