У чоловіка такий аналіз, є атопічний дерматит є і побутова алергія на пилок, амброзію і шерсть
Але такий височенний … скажіть хто розуміє може таке бути на алергію? Завтра до терапевта
Ліньки гуглить• 02 июля 2024
У сина був показник 1200 од., виявили алергію на пилок берези та амброзії. Через місяць АСІТ терапії - 600 од.
Байрактарна• 02 июля 2024
Ответ дляNaytli
А як син себе почуває? Бо чоловік більш менш нормально, мені здавалося при таких показниках мають і прояви бути значні
Дерматит обострився,астма також,проходить лікування