Скажений гудзик• 03 июля 2024
З якого віку можна давати солодощі дитині?
Малому 4,7 років.
Солодкого ніколи не їв, лише торт на день народження, і то маленький кусочок раз в рік.
Чи даєте ви в такому віці солодке дітям?
З якого віку почали?
Звоночек• 03 июля 2024
Ответ дляПоросенка
Потому что сахар, белая мука и жир это адская смесь, как для взрослых, так и тем более для детей.
Дело в количестве. Никто не говорит тоннами есть сладкое.
сладкий_ноябрь• 03 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Ви мене ні з ким не поплутали?
Тобто відповіді не має, вірно? :))
Прибираю щодня• 03 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Тобто відповіді не має, вірно? :))
На яке питання?
Для моїх дітей не існувало і не існує ніяких заборон на продукти. Читайте уважно, кому пишете.
сладкий_ноябрь• 03 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
На яке питання?
Я писала, що лише з першою дитиною можливо таке, що вона до 4 років не знає, що таке солодке.
Ви сказали ні.
Ну і читайте діалог наший.
Ви сказали ні.
Ну і читайте діалог наший.
Прибираю щодня• 03 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви сказали ні.
Ну і читайте діалог наший.
Ви сказали ні.
Ну і читайте діалог наший.
Ви написали, що з першою дитиною таке у всіх. То це не так. Перша дитина не означає відсутності у матері здорового глузду одночасно з наявністю хворобливої тривожності.
сладкий_ноябрь• 03 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
:)
Тобто я повинна була додуматися до ваших думок чи як?
Прибираю щодня• 03 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
:)
Я не знаю, з чого ви вирішили, що з першою дитиною всі однаково тривожні.
Скажений гудзик
• 03 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Так і є))
Правильно вона все написала
сладкий_ноябрь• 03 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Чому відразу тривожні? 😂😂😂
Прибираю щодня• 03 июля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Так і є))
Правильно вона все написала
Що саме правильно? Що всі однакові?
Прибираю щодня• 03 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому відразу тривожні? 😂😂😂
Ну назвіть це інакше.
Через що дитині до 4 років не дають солодкого?
сладкий_ноябрь• 03 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Ну назвіть це інакше.
Причин багато, дитину це не цікавить, родина не вживає солодкого, солодке не входить в раціон родини і тд. Чи ви думаєте, що через тривожність батьків дитина не бачить цукерок і не вживає їх?
Прибираю щодня• 03 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ваш меседж - з першою дитиною всі батьки поводять себе однаково. Так чи ні?
сладкий_ноябрь• 03 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Звичайно ні.
сладкий_ноябрь• 03 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
А як тоді я мала вас розуміти?
Де там написано у всіх так?
Рву и мечу• 04 июля 2024
Ответ дляЗвоночек
Почему нельзя назвать? Тем более, автор этого не указывали, она написала про любые сладости. Не проблема приготовить дома любое печенье, торт и т.д., и конфеты тоже. Я пеку сама практически любые известные сладости, мне не нравился состав магазинных, а теперь не нравится цены- мы за границей.
Для кого-то не проблема, а для кого-то да. Я вот не умею печь. И желания учиться этому у меня нет