ТрамвайGirl• 04 июля 2024
В Хелме один вокзал?
Поезда интерсити приезжают на тот же вокзал, откуда и отправляются поезда хелм - киев?
АфродитаПетровна• 04 июля 2024
Так, один. Якщо їхати з Варшави, то спочатку одна зупинка Хелм місто, а наступна Хелм вокзал, тобто сходити потрібно на кінцевій зупинці.
Голубая фишка• 04 июля 2024
Вокзал один, якщо йде мова про інтерсіті на Варшаву, він приходить на той самий перон, що Київський потяг
Рекламама• 04 июля 2024
Вам в першому коментарі правильно написали - головне не вийти на Хелм місто