Так точно!• 04 июля 2024
Підкиньте ідей що подарувати хлопчику 8 років?
Бюджет від дрібниць др 2500 грн. Треба передати подарунки дитині від бабусь .
Лего не цікавить.
Розглядаю знаток. Це якісь інші треба подарунки.
Лего не цікавить.
Так точно!
• 04 июля 2024
Ответ дляМама Чели
1000 деньгами и какие то сладости.
Це будуть подарунки з України від бабусь. Тому гроші не варіант. Цукерки будуть точно, бо то перше замовлення було.
Самая СоветЧиваЯ• 04 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Знаток классная вещь, но родитель должен помогать иначе будет валяться.
Та ну, мой в 6 сам разобрался.
Так точно!
• 04 июля 2024
Ответ дляНекомильфо
Телескоп, якщо любить космос
Ні це не для нас точно.
Так точно!
• 04 июля 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Та ну, мой в 6 сам разобрался.
В нас маленький є. Був у захваті. Ось думаю чи варто брати найбільший.
А поговорить?• 04 июля 2024
Ответ дляНекомильфо
Телескоп, якщо любить космос
Ціна тільки в 5 раз вища на телескоп
Самая СоветЧиваЯ• 04 июля 2024
Водяной пистолет, скричер, конструктор металлический, дарц, волейбольное кольцо и мяч.
А поговорить?• 04 июля 2024
Ответ дляТак точно!
Раз був у захваті, беріть більший, бо наш лежить.
Самая СоветЧиваЯ• 04 июля 2024
Ответ дляТак точно!
У нас он хорошо зашел, но не надолго. Некоторое время пособирал, сейчас лежит без дела.
А поговорить?• 04 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
красавчик, моей на 6 лет подарили большой набор и сидели родители с детьми показывали что за чудо чудное происходит, сами они раскидали б этот набор по углам)
Я не люблю такі конструктори, тому ще батьки повинні все зробити
Некомильфо• 04 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
Ціна тільки в 5 раз вища на телескоп
Ми купили на сайті бебіплюс за 1200 грн минулого літа. Потім ще кратери на місяці в нього розглядали.
Вилами по воде• 04 июля 2024
Конструктор Мекано завжди топ.
Якщо з України до іншої країни, то моєму зайшли конструктори дерев´яні Ugears і набори для дослідів типу таких, вони недорогі
Вилами по воде• 04 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Я своєму показала кілька разів, що і як, і він збирав. У 7 років, дитина з затримкою
Так точно!
• 04 июля 2024
Ответ дляВилами по воде
Конструктор Мекано завжди топ.
Дуже дякую. Щось цікаве
Платье Длинное бальное• 04 июля 2024
Мій в цьому віці підсів на кубик рубіка. Навчився складати звичайний и попросив магнітний, з блютузом. Що б до телефону підключити і грати онлайн ) а потім пішли вже нестандартні кубики ). Класна штука, і корисна )
А ще я якось купила таку головоломку, таскав її до школи, показував «фокуси» )
Якщо зможете знайти і купити - рекомендую ;)
Ответ дляПлатье Длинное бальное
прикольнаЯ штука, я б сама в нее втыкала) мейджик
Платье Длинное бальное• 04 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Я цю штуку випадково купила. Трапилась мені коли подарунок малому шукала ) вона мене теж зацікавила, взяла спробувати. А малому зайшло ))) довго її з собою до школи носив )