рукиЖимолости• 04 июля 2024
Як проходить покупка машини з рук? Розкажіть алгоритм.
Я вперше, тому потрібні пояснення.
Наприклад, машина в іншому місті. Я приїзджаю на огляд і мені вона сподобалась. Який порядок далі?
Власник знімає в своєму мрео її з обліку і передає мені документи, а я гроші?
А потім у себе ставлю на облік?
А везти її неоформлену додому чи як?
І на якому етапі мені треба її подивитись в автомайстра? Перед покупкою забирати до себе в місто чи як?
Розумію, що питання дивні. Але мені нема в кого запитати
А потім у себе ставлю на облік?
А везти її неоформлену додому чи як?
Приїжджаєте, їдете на ТО, але тільки на те СТО, які самі оберете, а не те, яке скаже власник. Якщо все ок, то їдете в ТСЦ, там відбувається укладання договору купівлі-продажу, оформлення нових номерів чи залишаєте попередні + техпаспорт видають.
Стосовно талончику тільки не знаю, як зараз ситуація, бо я через бігунка брала.
Рання пташка• 04 июля 2024
Зустрічаєтесь їдете на СТО ,вам її дивляться,за ваший рахунок звісно.
Якщо все ок.Їдете в мрео маєте в чергу(берете талон),там буде огляд експерта,оцінка автомобіля.Далі переоформлення у них,або в нотаріуса довіреність ..ну типу так.
рукиЖимолости
• 04 июля 2024
Ответ дляРання пташка
Тлбто я в його місті маю сто обрати зарання і домовитись про огляд?
рукиЖимолости
• 04 июля 2024
Ответ дляРання пташка
І виходить в його мрео переоформляю машину?
А якщо не буде талону, то це мені їхати знову в те місто в інший день?
Така морока, я не маю можливості скільки часу цьому виділяти
Ща как дам• 04 июля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Наймите лучше знающего человека со своего города,иначе вас облопошат. Отдадите деньги и останетесь нисчем
Рання пташка• 04 июля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Все набагато простіше.Там купа дядічок які поможуть.Майте лише гроші))
Кудесница_с_пургеном• 04 июля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Найдите в своем городе машину и СТО
рукиЖимолости
• 04 июля 2024
Ответ дляЩа как дам
А де їх шукати?
Така людина сама їде за машиною і привозить мені вже оформлену чи як?
рукиЖимолости
• 04 июля 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Найдите в своем городе машину и СТО
Нажаль нічого підходящого немає в моєму місті. Такий хлам.
Якось де купують в інших містах.
Машина, яка мені сподобалась, там власник такий самий знавець як я.
Каже я не знаю як точно це все буде відбуватись
Якось де купують в інших містах.
Ща как дам• 04 июля 2024
Ответ длярукиЖимолости
А де їх шукати?
Ви з ним їдете разом. Попитайте знайомих чоловіків.
Занадто багато схем шахрайства тут може бути. Машина може бути аварійного технічного стану, під арештом, двійник і ще купа різного і неприємного для вас
Життє Бентежне• 04 июля 2024
Ми замовляли машину через посередника в Дрогобичі. Вони все перевіряли плюс машину обирали з сервісною книжкою, щоб обслужена була по регламенту. Гнали із Швеції. Ясно що так теж є ризики. Ви вінкод перевірили, чи не продають биту і сяк-так відновлену?
Ща как дам• 04 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Сервісні книжки підробляють)
рукиЖимолости
• 04 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Яка модель і приблизно скільки коштує? Якщо не секрет.
Форд С- мах
11700 дол
хутряна володарка• 04 июля 2024
Я вибачаюсь, але загострю увагу про вин код. Фахівець за допомогою мікроскопа-лапароскопа в змозі відризнити втручання.
Ща как дам• 04 июля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Зараз при купівлі-продажі огляд експерта не є обовязковим
Життє Бентежне• 04 июля 2024
Ответ дляЩа как дам
Сервісні книжки підробляють)
Можливо, але нам мабудь щастило. Перша була з Німеччини, друга із Швеції. Все відповідало записам. А хіба їх у дилера не можна перевірити, ящо авто офіціали обслуговували тоді і можна перевірити чи підроблена книжка чи ні?
Життє Бентежне• 04 июля 2024
Ответ дляЩа как дам
Ого, цікаво, мені пару років тому машину всю перерили експерти, звіряли коди, шукали що переварено.
Ща как дам• 04 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А зараз питають при складанні договора у адміністратора чи бажаєте робити огляд експерта чи ні? В січні переоформлювала, зайняло 15 хв часу, машина взагалі була в іншому місці. Треба лише техпаспорт
Життє Бентежне• 04 июля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Форд С- мах
11700 дол
Ми пару років тому замовляли машину через них. Ціни різні і машини також. Що у них зараз я не знаю, але тоді ми були задоволені. Машину обрали самі, вони пригнали. Як варіант, може вони вам щось порадять чи запропонують.
рукиЖимолости
• 04 июля 2024
Ответ дляЩа как дам
Тобто вламник може віддати техпаспорт, а я йому гроші. Оформити у себе можу і приїхати забрати машину?
Ща как дам• 04 июля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Ми знімали с чоловіка на маму машину, тому було неважливо. А ви можете взагалі що завгодно,тільки машина може бути проблемна і на облік вам її не поставлять..... Можуть прямо з СЦ забрати на штрафмайданчик
Жена брата Админа• 04 июля 2024
По містам є фірми, які займаються перевіркою авто. Ви їхм посилання/контакт власника, вони самі везуть на СТО і перевіряють, вам скидують детальне відео. Скільки це коштує не знаю
В 2019 р мені допомагав купувати автоброкер в Києві, тоді його послуга коштувала 200 дол, він же зі мною був і в МРЕО, він же і з бігунком домовлявся. Детально переоформлення писати не було, оскільки з 2019 року вже не актуально
рукиЖимолости
• 04 июля 2024
Ответ дляБезсовісна кума
та заплатіть ви підборщику і не знайте горя
Так а де знайти підборщика? Я по оголошеннях в інтернеті не знаходжу по нашому місті?
Чи я не так запрос даю?
Автопідбірник пишу.
Чи може автоброкер?
Як правильно знайти таку людину?
Чи я не так запрос даю?
Автопідбірник пишу.
Чи може автоброкер?
Як правильно знайти таку людину?