Дівчина Бобула• 04 июля 2024

Повернулась додому в село і мені дуже погано, тяжко. Підтримайте

Працювала в Києві керівником адміністративного відділу (офісна робота) у компанії Genesis.
Вирішила повернутись додому до мами, щоб підтримати її, бо вона вже літня. Хочу доглядати за нею.
Вже місяць в селі, працюю касиром в супермаркеті і якже мені погано та тяжко..
Як мені незвично тут. Я ніби задихаюсь. Погуляти немає з ким, люди такі чужі і далекі від мого мислення.
Робота тупа та нудна.
Немає де прогулятись навіть, бо я жила в селі 17 років і вже всі місця знаю. А цікавих місць тут і не було.
Помираю від нудьги та деградації.
Я знаю, що це лише я така. І в селі є розумні люди, яким подобається таке життя. Але конкретно я просто дихаю, ніби риба, викинута на берег.
Мовчу вже про те, що тут немає чоловіків у моєму смаку, якісь алкоголіки або одружені. Або одружені алкоголіки. Хлопці мають спиті обличчя вже у 25.
Як пристосуватись?
пАлАвинкА• 04 июля 2024
Взагалі якось дивно,можна було залишитися в Києві,але знайти там людину,яка б за окрему плату доглядала вашу маму час від часу,а ви б приїздили на вихідні туди провідати її

Млинці зі смайликом• 04 июля 2024
Конечно удивляют люди, которые сами принимают решения, а потом жалеют. Ещё и не решают возникшую проблему, а пытаются обгадить окружающее общество
пАлАвинкА• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Ні
Просто велике село
Я цю роботу зубами вигризала
Це атб?
Хочу наколоти губи• 04 июля 2024
о, я помню вашу прошлую тему, вам еще тогда все написали что не стоить портить себе жизнь, но вы все-таки пошли до конца.. Вы или троляка (впервые такое пишу) или не очень умная (мягко сказано). И причина тут явно не в родителях, а в вас, чего-то вы недоговариваете тут. Родители вас вырастили с чувством вины, нравится приносить себя в жертву? Хотите заслужить их любовь? А если сделали как хотели, то о чем эта тема? Прям интересный случай у вас..
ОдинРазНадетое• 04 июля 2024
Не вірю. Працюйте над словом ще. Або письменництво
- не ваше.
Стрибну в гречку• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Надворі ловлю інтернет телефонний
Проводили вай фай, так він не працює
Навіть найдорожчий тариф
Ви точно працювали на тій посаді, про яку написали в пості ?
Бо вай фай не проводять…
Проводять інтернет, а через вай фай роутер роздають. Дивно, що молода жінка, яка раніше мала керівну посаду, цього не розуміє.
Ирина Веселуха• 04 июля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Есть в Украине села где не ловит мобильный интернет?
Есть. Дача в прекрасном месте, но чтобы словить интернет, надо далеко в поле уходить

ФруктЕщеТот• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мені шкода батька і матір
Батько скаржиться на ноги
У мами тиск
Выв своем уме
Нормальные они, отстаньте от них
Живите свою жизнь
Пописанная парта• 04 июля 2024
Название генезис тут прочитали? Кто из айтишки с зп руководителя в тысячи долл, идет в кассиры в селе. Тролляка. Еще и повелись все.
Пописанная парта• 04 июля 2024
Девчата, кому вы верите. На такой позиции в айтишке, можно было как минимум на удаленку перейти, а если не отпускали, то найти спокойно новую работу на удаленке.
Еще и на днях тут мелькало название этой компании. Троляка и подхватила.
Пописанная парта• 04 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Бо вай фай не проводять…
Конечно нет, она тут подрабатывает.
Стрибну в гречку• 04 июля 2024
Ответ дляПописанная парта
Конечно нет, она тут подрабатывает.
То зрозуміло 😂 я оце читаю ці опуси і думаю невже людям за таке платять ? Не має фантазії і майстерності )
Прилипало• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Думала, що мені тут буде краще
Типу, травичка, свіже повітря. Та і сама ж я з села.
щось мені здається,що казки розказуєте. Керівна посада- то зняли б будинок(в місті чи в пригороді),і батьків би до себе забрали ).
А так- все разом- кучі не тримається.
або ТРОЛЬ. на мінімалці.
Ну що ви, мамо!• 05 июля 2024
Я не вірю, що людина, яка займала керівну посаду у такій компанії, не має мізків розрулити ситуацію із мамою, не звільняючись. Троль
Пластилин_Колец• 05 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мені шкода батька і матір
Батько скаржиться на ноги
У мами тиск
ну и что ?
от давления просто нужно пить бисопролол, енелаприл как врач назначит.
пить каждый день, а не раз в неделю.
и не лениться мерять себе давление, контролировать, вести дневник давления
Аноним_1859• 05 июля 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
У якому це селі є супермаркет? Чи мається на увазі ’розливайка’, у якій продається все - від цукерок до бетону?
В Нових Петрівцях, наприклад - є новус і 2 фори. В Старих - Сільпо, АТБ
А Я Самая Самая• 05 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Я знаю, що вам боляче від того, що вас ніколи не візьмуть працювати у велику і престижну компанію.
Але не впадайте у відчай. Щасливою можна бути і там, де ви зараз. Ваші свині та корови теж потребують піклування.
Ви в курсі, що смс написали не сусідці, а на форум?))
Svitlana_Sk• 05 июля 2024
Автор, я вас розумію, сама з села та переїхала до Києва.
Я б рекомендувала вам попрацювати з психологом (може почуття вини чи сепарація від батьків).
Або пожити певний час в селі (наприклад до 6 міс) а там вирішувати чи повертатись в місто.
І ще- батькам лише 60, подумайте чи готові ви найближчі років 20 жити заради них і яке то буде життя, чи не пожалкуєте потім.
Батькам можна допомагати матеріально, наймати людей для певної роботи або намагатись купити якусь техніку, яка упростить життя, чи провести воду в будинок та каналізацію (якщо не має), знайти чудового лікаря мамі, купувати ліки, оплатити відпочинок...
А для цього ви маєте гарно заробляти, щоб допомагати.
Ви молода, вам треба своє життя облаштовувати- знайти чоловіка і створити сім´ю...це буде легше в місті і більший вибір (мій досвід).
І взагалі, в життя бувають кризи вікові, це все проходить)
ПотеряласЯ Я...• 05 июля 2024
Ответ дляПожарник
Genesis – це українська ІТ-компанія, що будує глобальні технологічні бізнеси разом із найкращими підприємцями Центральної та Східної Європи. І колишній керівник відділу тепер на касі в сільмазі?
Взлёт по карьерной лестнице. Не завидуйте!