Дівчина Бобула• 04 июля 2024

Повернулась додому в село і мені дуже погано, тяжко. Підтримайте

Працювала в Києві керівником адміністративного відділу (офісна робота) у компанії Genesis.
Вирішила повернутись додому до мами, щоб підтримати її, бо вона вже літня. Хочу доглядати за нею.
Вже місяць в селі, працюю касиром в супермаркеті і якже мені погано та тяжко..
Як мені незвично тут. Я ніби задихаюсь. Погуляти немає з ким, люди такі чужі і далекі від мого мислення.
Робота тупа та нудна.
Немає де прогулятись навіть, бо я жила в селі 17 років і вже всі місця знаю. А цікавих місць тут і не було.
Помираю від нудьги та деградації.
Я знаю, що це лише я така. І в селі є розумні люди, яким подобається таке життя. Але конкретно я просто дихаю, ніби риба, викинута на берег.
Мовчу вже про те, що тут немає чоловіків у моєму смаку, якісь алкоголіки або одружені. Або одружені алкоголіки. Хлопці мають спиті обличчя вже у 25.
Як пристосуватись?
автор Дівчина Бобула • 04 июля 2024
Ответ дляМатраскин Брат
З огляду на цю тему, нормальне у вас мислення, саме для людей з вашого села. Не перебільшуйте))))
І навіщо ви це написали? Яка мета?

Матраскин Брат• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
І навіщо ви це написали? Яка мета?
Мета - підтримати ваших односельчан, поважаю людей без подібних висловлювань ´люди такі чужі і далекі від мого мислення´.

Яке мислення? Ви свій текст читали?))))
автор Дівчина Бобула • 04 июля 2024
Ответ дляМатраскин Брат

Яке мислення? Ви свій текст читали?))))
Удалено администрацией...
Матраскин Брат• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Удалено администрацией...
ПодругаМужа• 04 июля 2024
60 років - літня жінка?) Більше нічого не придумали. У мене колезі 64 р, то вона з чоловіком 68р по 4-5 разів за рік на море літає, і дорога не страшна.
автор Дівчина Бобула • 04 июля 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Удалено администрацией...
Матраскин Брат• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Удалено администрацией...

автор Дівчина Бобула • 04 июля 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Удалено администрацией...
Я знаю, що вам боляче від того, що вас ніколи не візьмуть працювати у велику і престижну компанію.
Але не впадайте у відчай. Щасливою можна бути і там, де ви зараз. Ваші свині та корови теж потребують піклування.
Укр_жіночка• 04 июля 2024
Только 18-летняя может сочинить тему о ’пожилой’ 60-летней матери, у которой есть муж, но которую уже надо досматривать.
жінка незаміжня• 04 июля 2024
Ответ дляТам-тарарам
По тексту здається що ви молода, невже мама вже потребує догляду? У мене бабусі 86 і вона живе сама, звісно ми до неї приїжджаєм допомагаємо частіше ніж раніше, до лікаря возимо і все таке, а в побуті вона дає собі раду. Коли було прийнято рішення виїжджати в інше місто, її поставили перед фактом що їде з нами. Чому ви вирішили питання саме поверненням в село?
Моя мама в 59 захворіла онкологією і потребувала догляду.
Там-тарарам• 04 июля 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Я розумію що є люди які хворіють, рак і в 30 може статися з людиною. Автор написала що у мами тиск.
Здоровʼя вам і вашій мамі!
жінка незаміжня• 04 июля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
А що Ви використовуєте для написання цього повідомлення?
У тата в селі теж інтернет такий, що лише текстове повідомлення можна писати
Працювати не виходить
Леплю из пластилина• 04 июля 2024
Маме 60 лет это уже пожилая? Тем более что еще и папа есть. Я вас «поздравляю», вы закапали себя и обрели на скучную сельскую одинокую жизнь!
Кружите меня,кружите• 04 июля 2024
Мне кажется, еще на поздно

Проситесь обратно на работу и забирайте родителей к себе

Если не хотят-наймите помощника/сиделку и чаще ппиезжайте
Шеллар• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Я пам´ятаю вашу попередню тему - Ви збирались повернутися на село, бо качки, а не тільки батьки, потребували цілодобового догляду. Тому ваше хамство опоненту виглядає м´яко кажучи дивно. Птицю вже догледіли чи ще нянькаєте?
автор Дівчина Бобула • 04 июля 2024
Ответ дляШеллар
Ви мене з кимось плутаєте.
А перед тим, щоб звиновачувати мене у хамстві, раджу почитати коментар, на який я дала відповідь
Аноним_1858• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Ви мене з кимось плутаєте.
Моей маме 58, это не пожилая женщина совсем ..бабушке 80, тут уже да, тяжело
Асталависта бэйби• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
У нас інтернет не ловить
Ага. Маркет є, а інтернет не ловить
ПодругаМужа• 04 июля 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Рассказывала знакомая. Сын после школы поступил в ВУЗ, первый день приходит домой, она его расспрашивает , и что-то спросила о преподавателе - сколько лет. Сын отвечает - та такая же пожилая как вы с папой. А им с папой на тот момент было 45+-))). Знакомая говорит - думала прибью его).

Аноним Советчик• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мені 27
Їй 60
Угрохаете свою жизнь, лучше бы маме наняли в селе сиделку
Шальная коклетка• 04 июля 2024
З керівної посади Genesis поіхати в село продавцем. Як ви до такого рішення додумались? Типу прорахували, що в селі вам буде жити економніше, перспективніше. Чи ви своєю присутністю лише мамі молодість і сили вернете.
Які були аргументи так кардинально поміняти саоє життя
Аноним Советчик• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мені шкода батька і матір
Батько скаржиться на ноги
У мами тиск
Это родительские манипуляции - раз болеют - в Европу на социал на халявную медицину )
автор Дівчина Бобула • 04 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
Думала, що мені тут буде краще
Типу, травичка, свіже повітря. Та і сама ж я з села.
Шальная коклетка• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Думала, що мені тут буде краще
Ви в місті скучали за травичкою і чистим повітрям? А думок як ви будете жити далі не було? Зарплата, перспективи, щось ще крім трави
Чучало яблуні• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Щоб ви розуміли, цей крик душі я пишу надворі
Бо в хаті не ловить ні телефонний, ні вайфай
вашій мамі всього 60 років, як ви її доглядаєте?
Шальная коклетка• 04 июля 2024
Ну є така тенденція - уход з перспективноі роботи в село. Дауншифтинг.
Але це зважене рішення. А у вас якось на «спробувати» схоже
Там-тарарам• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Думала, що мені тут буде краще
Тобто причина таки не в тому що «старих» батьків у яких тиск і ноги болять треба доглядати? А кинули карʼєру заради травички і свіжого повітря? Жесть.
Я б могла поїхати в село, але у мене і тут робота відстій, і у мене вже є чоловік, і в принципі ми не дуже любимо соціум, і я дуже люблю природу і ковирятись в землі, а в великих містах мені дуже некомфортно. І то не наважуюсь, обрали щось посередині між мегаполісом і селом поки що
Кудряшка Сью• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мені 27
Їй 60
Твою ж дивизию. 60 лет, пожилая
пАлАвинкА• 04 июля 2024
В селі є каса???
Може це райцентр?
автор Дівчина Бобула • 04 июля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
В селі є каса???
Може це райцентр?
Ні
Просто велике село
Я цю роботу зубами вигризала