Дівчина Бобула• 04 июля 2024

Повернулась додому в село і мені дуже погано, тяжко. Підтримайте

Працювала в Києві керівником адміністративного відділу (офісна робота) у компанії Genesis.
Вирішила повернутись додому до мами, щоб підтримати її, бо вона вже літня. Хочу доглядати за нею.
Вже місяць в селі, працюю касиром в супермаркеті і якже мені погано та тяжко..
Як мені незвично тут. Я ніби задихаюсь. Погуляти немає з ким, люди такі чужі і далекі від мого мислення.
Робота тупа та нудна.
Немає де прогулятись навіть, бо я жила в селі 17 років і вже всі місця знаю. А цікавих місць тут і не було.
Помираю від нудьги та деградації.
Я знаю, що це лише я така. І в селі є розумні люди, яким подобається таке життя. Але конкретно я просто дихаю, ніби риба, викинута на берег.
Мовчу вже про те, що тут немає чоловіків у моєму смаку, якісь алкоголіки або одружені. Або одружені алкоголіки. Хлопці мають спиті обличчя вже у 25.
Як пристосуватись?
автор Дівчина Бобула • 04 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Моїй 72, ще допомоги не потребує. Я не вірю у вашу історію з сільським супермаркетом і тим що ви відмовились від посади керівника, переїхали в село. Вигадано все, від початку до кінця.
Як мені змусити вас повірити?

Просто красавица• 04 июля 2024
Відчуваю те ж саме у своєму рідному містечку, яке +- навіть сучасне і не ’глухе’.
Не знаю навіть, що порадити, бо для себе зрозуміла, що кожному своє і я максимально комфортно можу жити у великому місті і ніяк інакше.
Просто хочу Вас обняти і підтримати.
Може з мамою до Києва разом? Найняти доглядалтьницю і самій повернутися у свій ритм життя?
Може ще третю?• 04 июля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Есть в Украине села где не ловит мобильный интернет?
Є.
Даю справку• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мені 27
Їй 60
Моей маме и свекрови 70 и за ними не надо ухаживать и с ними жить.
Они б офигели, если б к ним кто то решил переехать.
автор Дівчина Бобула • 04 июля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
А що Ви використовуєте для написання цього повідомлення?
Надворі ловлю інтернет телефонний
Проводили вай фай, так він не працює
Навіть найдорожчий тариф
Natalia505• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Як мені змусити вас повірити?
Ніяк. Ні вам, ні мені це непотрібно. Мама б вам не дозволила таку дурницю зробити. Вона ще геть не стара.
Даю справку• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Щоб ви розуміли, цей крик душі я пишу надворі
Бо в хаті не ловить ні телефонний, ні вайфай
А зачем вы переехали?
Или зачем вы тролите?

Може ще третю?• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Є можливість знайти провайдера і провести Інтернет?
Там-тарарам• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мені 27
Їй 60
Та шось ранувато щоб доглядати прям за нею. Вона у вас хвора? Чому ви вирішили саме в село повертатись? Справді трохи дивне рішення
автор Дівчина Бобула • 04 июля 2024
Ответ дляДаю справку
Мені шкода батька і матір
Батько скаржиться на ноги
У мами тиск
Гигиенишвили• 04 июля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Є.
Чесно кажучи здивована. Думала нема.
Пожарник• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
У нас інтернет не ловить
А зв´язок з банком супермаркет як має без інтернету?
Даю справку• 04 июля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Да, у моей мамы не ловит.
В селе есть места где ловит и больше где не ловит.
Чтоб мне позвонить мама идёт в место где ловит.
Грибной_Дождик• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мені 27
Їй 60
И как её нужно досматривать?
Пожарник• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
ви провели в будинок інтернет, а вайфай не ловить?
Ирина11123• 04 июля 2024
Автор либо троль либо глупая, что вряд ли раз занимала такую должность
Гола з конопель• 04 июля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Есть еще без света и воды. Есть, где 2-3 дома на всё село.
И это между Киевом и Одессой.
Плохо вы свою страну знаете.
Грибной_Дождик• 04 июля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Есть, у нас под Киевом не ловит Киевстар
Даю справку• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мені шкода батька і матір
Батько скаржиться на ноги
У мами тиск
Так мама ещё и не одна...
Нафига вы им сдались на их головы там?

Там-тарарам• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мені шкода батька і матір
Батько скаржиться на ноги
У мами тиск
Так мама ще й не сама. Капець ви дивна. Хоча скоріше тролите
Барабасиха• 04 июля 2024
Автор, вы ж вчера уже писали такую тему, забыли?)))
Даю справку• 04 июля 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
И как её нужно досматривать?
Судя по всему сидеть и нудеть им с отцом над душой.
Гигиенишвили• 04 июля 2024
Ответ дляДаю справку
Да, у моей мамы не ловит.
Реально для меня это открытие, у меня дача в удаленном от города селе, на глухой дороге в лесу. И то там провайдер оптоволокна есть. И даже хорошо работает. Думала это сейчас повсеместно.
Рожки-да-ножки• 04 июля 2024
Мама лежача чи що? Заради чого така різка зміна всього ще я так зрозуміла без Вашого бажання особливого?Якби ще Вам самій щось в голову стукнуло і Ви свідомо пішли на пониження(дауншифтинг той же , вигорання після),але б тоді Вас все влаштовувало. Що спонукало Вас все аж так міняти?60 років це ще не вік щоб доглядати,в мене свекрусі 69 зараз ледь ходить, але в 60 навіть вона була живчиком ще, хоч із палкою почала ходити і роботу всю в селі робила що треба з городом та іншим. Навіщо Ви звільнялись? Мама просила чи Ви самі на емоціях чи на роботі на двері показали? Дивно просто міняти хорошу роботу на село, навіть якщо там живе мама, тим більше зараз коли просту роботу знайти важко
Natalia505• 04 июля 2024
Ответ дляГола з конопель
И это между Киевом и Одессой.
Плохо вы свою страну знаете.
А тепер уявіть, що мама в ці умови кличе свою дитину. Забий на собі хрест їдь мене доглядай, бо мені сумно.
Пожарник• 04 июля 2024
Ответ дляГигиенишвили
На вихідних були в гостях у Вараші. В них в квартирі не ловить мобільний інтернет. А сіл у нас таких море.
Грибной_Дождик• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мені шкода батька і матір
Батько скаржиться на ноги
У мами тиск
И чем Вы им помогаете?
автор Дівчина Бобула • 04 июля 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
И чем Вы им помогаете?
На городі
Хатні справи
Несу гроші
Пожарник• 04 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Особливо в селі де немає інтернета, а є супермаркет.
Даю справку• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
На городі
Хатні справи
Несу гроші
А пока вы не приехали как и они жили?