Светка-пипетка• Изменено 05 июля 2024
Техніка висвітлення brush lights. Обман чи еврика?
В інстаграмі й тіктоці за хештегом #brushlights багато відео, де турки роблять класний контуринг без складних технік видування волосся. Тобто просто наносять щіткою порошок. Уже два перукарі обурювалися і зверталися до читачів, мовляв, це най*бка. Але як це може бути обман, якщо видно, шо, по-перше, це справді не ейр-тач, зверху волосся взагалі не зачеплене; по-друге, він хіба наносить порошок для зйомки відео, а потім жене модель змивати і починає фарбувати в іншій техніці? Я вірю, що цей браш-лайт - цілком реальна техніка. Просто колористам невигідно, щоб клієнти на неї переходили. А я хочу її спробувати на собі вдома, бо там нема нічого складного)) Я фарбую собі корені й довжину вже 15 років.
Сиджу тихенько• 05 июля 2024
Я тоже смотрела эти видео и не понимаю как осветление потом равномерным, а не пятнами / кусками получается. Краска как попало ложится, то сплошняком, то тут много, там вообще ничего.
Русланка з гілки• 05 июля 2024
У меня знакомая снималась в подобном ролике у нас, ее на камеру красиво поливали краской, сыпали блестками, а потом это все смывали и красили по-другому. Не верьте роликам 100%.
Ответ дляРусланка з гілки
А что вы будете потом с пятнами делать? Вот эти кусочки пудры - это будущее пятно на волосах. Еще нужно смотреть фото без накруток
Я у підлітковому віці так подрузі волосся висвітлювала. Вам не сподобається результат, мені здається) Але якщо хочеться і волосся не зуби, пробуйте.
Єдине що у мене виходить класно робити брашем -- колерувати нестійкою фарбою (маю на увазі яскраві неприродні кольори) вже освітлене та затоноване волосся.
Русланка з гілки• 05 июля 2024
Ответ дляMasterMai
Вы наверное не мне отвечаете
Светка-пипетка
• 05 июля 2024
Ответ дляГомосноб
Так пробуйте, Автор. Легко.
Зроблю тест-пасмо десь ззаду