Copy-Paste• 05 июля 2024

скільки огірків

Підкажіть будь ласка, скільки треба купити кг огірків, щоб закрити 8 банок по 1 літру,
Братья Капли• 05 июля 2024
Четыре кг.

автор Copy-Paste • 05 июля 2024
Ответ дляБратья Капли
Четыре кг.
дякую
Дякую_аж_підскакую• 05 июля 2024
Еще от размера зависит, мелких больше помещается.
Страхованная• 05 июля 2024
Дивлячись, які огірки. У мене десь виходило 0,6-0,7кг на 1л.
автор Copy-Paste • 05 июля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
хочу щоб поменьше були розміром, певно куплю 6 кг, щоб вибрати на консервацію гарні і однакові, а решту так будемо їсти
З царем в голові• 05 июля 2024
Раджу рецепт огірки по фінськи. Гості не повірили, що це домашня консервація. Як з Макдональдсу))
Дякую_аж_підскакую• 05 июля 2024
Ответ дляCopy-Paste
А вы будете квасить или консервировать с уксусом? Если квасить, кладите по лишнему огурчику на банку, они становятся меньше и мягче в рассоле.

Конфиденциальность• 05 июля 2024
Ответ дляСтрахованная
Ого у вас ефективне використання простору :)
Страхованная• 05 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ну так), маленькі корнішони, попки відрізаю і тісненько їх впихую)))
Allein74999• 05 июля 2024
6 кг. На три литра идет 2 кг огурцов. У вас 8 л, чуть меньше, чем 6 кг уйдет
JulJul07• 05 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
А можна рецепт?
З царем в голові• 05 июля 2024
Ответ дляJulJul07
А можна рецепт?
https://www.google.com/amp/s/apostrophe.ua/ua/arti...
JulJul07• 06 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Дякую!