Copy-Paste• 05 июля 2024
скільки огірків
Підкажіть будь ласка, скільки треба купити кг огірків, щоб закрити 8 банок по 1 літру,
Copy-Paste
• 05 июля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Еще от размера зависит, мелких больше помещается.
хочу щоб поменьше були розміром, певно куплю 6 кг, щоб вибрати на консервацію гарні і однакові, а решту так будемо їсти
З царем в голові• 05 июля 2024
Раджу рецепт огірки по фінськи. Гості не повірили, що це домашня консервація. Як з Макдональдсу))
Дякую_аж_підскакую• 05 июля 2024
Ответ дляCopy-Paste
А вы будете квасить или консервировать с уксусом? Если квасить, кладите по лишнему огурчику на банку, они становятся меньше и мягче в рассоле.
Конфиденциальность• 05 июля 2024
Ответ дляСтрахованная
Дивлячись, які огірки. У мене десь виходило 0,6-0,7кг на 1л.
Ого у вас ефективне використання простору :)
Страхованная• 05 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ну так), маленькі корнішони, попки відрізаю і тісненько їх впихую)))
Allein74999• 05 июля 2024
6 кг. На три литра идет 2 кг огурцов. У вас 8 л, чуть меньше, чем 6 кг уйдет