ЛеньГуглить_правда• 2 часа назад
Скоро чоловік у відпустку якщо погодять, а я не хочу
Спочатку звикаєш до життя з ним, потім збирати себе по шматкам як поїде. Краще вже стабільно, але одна….
66сезон666серия• 2 часа назад
терпите пока, может его скоро не и станет и дальше вы богачка) таких желающих сейчас много, вы не уникальна
Несемо світло разом• 2 часа назад
Разводитесь, будете стабильно одна.
Зачем кому-то голову морочить?
ЛеньГуглить_правда
• 2 часа назад
Ответ для66сезон666серия
Думайте, що пишете
Золота орда• 2 часа назад
Краще прийняти рішення про завершення стосунків. Між вами прірва і бажання налагоджувати мости ні в кого немає і не буде. Бо час і сили не безкінечні. Це буде чесно
ИзЮмрудная• 2 часа назад
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Думайте, що пишете
а вы лучше написали?!
вам и поёрничали
Ленивица-красавица• 2 часа назад
Ответ дляЗолота орда
У автора навпакт проблема, якщо ви не зрозуміли
66сезон666серия• 2 часа назад
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Думайте, що пишете
пишу то, о чем именно вы и думаете! не придуривайтесь уже так)
Амелі на мілені• 2 часа назад
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Думайте, що пишете
А что не так? Правду пишут
Золота орда• 2 часа назад
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну вона пише, що краще їй одною. То ж чому б не розірвати відносини? Через гроші?
ЛеньГуглить_правда
• 2 часа назад
Ответ дляАмелі на мілені
А что не так? Правду пишут
Ні, я кохаю його і хочу з ним бути, але постійно, а не раз на рік. Дуже важко даються емоційні гойдалки
ИзЮмрудная• 2 часа назад
Ответ дляЛенивица-красавица
все всё поняли, как и автор прямым текстом написала, что не хочет его видеть
эгоистка, думающая о себе, она.
ЛеньГуглить_правда
• 2 часа назад
Ответ дляИзЮмрудная
эгоистка, думающая о себе, она.
Турбуватися про себе це погано? Не витримую я цих гойдалок. Розлучатися не збираюсь, кохаємо одне одного
Зілля до весілля• 2 часа назад
Ответ для66сезон666серия
Яке кончене створіння.
Амелі на мілені• 2 часа назад
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Вам что по 18 лет?
ИзЮмрудная• 2 часа назад
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Странно, любви вашей не заметили )
Прямым текстом ему напишите, чтобы в отпуск ехал не к вам, а то вам тяжело о себе заботиться с его приходами и уходами.
Он найдет к кому, только потом не создавайте новую тему о бывшем уже муже.
Мяо мой мяо• 2 часа назад
є книга В. Станчишина ’Емоційні гойдалки війни’. Почитайте.
Не розчиняйтесь в партнері на час його приїзду, залишайте рутину, зустрічі з родичами і друзями.
На жаль, такі реалії. Ви така не одна. Підтримуйте себе після відїзду і розповідайте йому ці почуття. Їх треба визнавати, а не уникати. Чоловіку теж важко, ще важче повертатись туди.
ЛеньГуглить_правда
• 2 часа назад
Ответ дляМяо мой мяо
Дякую вам
Кашка-маняшка• 1 час назад
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Сонечко, так вас розумію, тільки починаєш розслаблятись, жити як нормальна родина... і відпустка закінчується, знов збирай себе по частинам, тримайтесь, поїдьте кудись відпочиньте, мені так легше коли не вдома, а десь, обіймаю вас
ЛеньГуглить_правда
• 1 час назад
Ответ дляКашка-маняшка
Дякую🥺😭😭😭
Морально дуже складно це все
СпайдерВумен• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
не знаю, что должно быть в голове у таких тварей...которые такое пишут
Зілля до весілля• 1 час назад
Ответ дляСпайдерВумен
У них немає голови .
Є тільки бруква на шиї.
СпайдерВумен• 1 час назад
У меня в недавний отпуск и время для эмоциональных качелей не было.
Из 15 дней: 12 - по врачам.
остальное встреча с друзьями
Плюс оформление пенсии, как УБД
Из 15 дней: 12 - по врачам.
остальное встреча с друзьями
Плюс оформление пенсии, как УБД
Мамина корзиночка• 1 час назад
Ответ дляЗолота орда
Автор не про це пише. Боїться знову збирати себе по шматкам
СпайдерВумен• 1 час назад
Ответ дляЗілля до весілля
У них немає голови .
Є тільки бруква на шиї.
небось сидит на пособие с бусинкой под юбкой