Тримбулька• 06 июля в 08:40
Чоловіки і футбол
Дівчата,як би ви реагували на таку ситуацію. Зустрічаюсь з хлопцем,знаю його давно,але як пара місяць. Приїхав вчора до мене і знову футбол…так мене це вибісило! Ну одна справа,якщо подружжя,живуть разом і багато часу один на одного. Дивись ти той футбол. А так бачимось два рази на тиждень і я повинна чекати перерви,щоб посекситись і бігом зʼїдити в магазин скупитися,бо він же не встиг нічого купити-на футбол летів.
Ви б розозлилися чи я егоїстка?
Наче дорослі люди,йому 40.мені 37,а поведінка,як у пацана
Ви б розозлилися чи я егоїстка?
Як ухурделю• 06 июля в 08:42
Ви знаєте ХТО вчора грав?))) що за матчі то були? Дуже цікаві, могли б з ним разом дивитися)))
КоролеВешна• 06 июля в 08:44
Я б призадумався, а чи треба така, що не дає Португалія Франція подивитися
Love_Love_Love_• 06 июля в 08:46
Я пережила те саме з баскетболом, але в мене дуже класний чоловік з часом я багато плюсів отримала від його пристасті, із останнього - були на грі лейкерс в Лос Анджелесі коли грав Лєброн
Love_Love_Love_• 06 июля в 08:47
Ответ дляКоролеВешна
До речі да, я за Кільяна просто порву
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 июля в 08:48
Ответ дляЯк ухурделю
Ви зустрічаєтесь щоб посекситись?
Тримбулька
• 06 июля в 08:50
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ви зустрічаєтесь щоб посекситись?
Ні. Щоб подивитись футбол
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 июля в 08:50
Ответ дляТримбулька
Ні. Щоб подивитись футбол
Ну то в чому ваші претензії тоді
Молчунья• 06 июля в 08:54
Не смогла бы с поклонником футбола общаться. Вообще не вижу смысла смотреть как куча мужиков гоняют шар
Люблю участие в спорте, а не вот это вот все
Тримбулька
• 06 июля в 08:58
Ответ длявре_Динка
Міг і доставку замовити, раз не встиг купити нічого -за борт
Справа не в цьому,стосовно доставки,покупок-він не жадний. Просто мені образливо було,що я чекала,хотіла його,а він просто дивився скрізь мене,той футбол. І я отримала увагу о 12 ночі,коли вже заснула і воно мені до фєні було☹️
Малинка• 06 июля в 08:58
Я б, можливо, попросила його не планувати зустрічі в дні його Святого Футболу, щоб не псувати собі настрій.
Ответ дляТримбулька
Зараз чемпіонат європи, це на довго, тому обговоріть з ним, зо вас такий варіант не цікавить. Взагалі то мало знаю чоловіків, які вболівають і дивляться всі матчі. Зазвичай пара команд які його цікавлять, то обсудіть з ним, за які команди він вболіває, і не зустрічайтеся в дні, коли грають ці команди)
Чоловік вболівав за німців та українців, продули ті і ті😂
Малинка• 06 июля в 09:05
Ответ длявре_Динка
Та зараз чемпіонат європи, майже кожен день ці дні
Значить, краще проводити ці дні окремо - колись же цей чемпіонат закінчиться. Я автора теоретично розумію, бо мені самій на футбол байдуже, зовсім нецікаво. Чоловіку теж до лампочки, він не любитель, мені пощастило. Але я не уявляю, щоб я собі псувала настрій і нерви (і стосунки теж насправді), намагаючись змагатися з важливим захопленням. Краще перечекати)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 июля в 09:09
Ответ дляТримбулька
А він чекав на трансляцію матчу.
І ще кілька сотень мільйонів людей таких самих
Сонечко• 06 июля в 12:07
Автор, посекситься можно в любой день, чи не проблема. А четвертьфиналы чемпионата Европы бывают раз в 4 года. Выбор очевиден.