Злюка бобер• 06 июля 2024

Клізма перед проктологом

Доброго дня ! Хто робив таку клізму Еnema перед проктологом ? Чи можливо її самій зробити і за годину до прийому це реально? і чи можна замінити на мікроклізми ? Начиталась анотацій , що це не дуже і безпечно , є смертельні випадки🤷🏻‍♀️поділитись відгуками, будь ласка
Тектологиня 80lv• 06 июля 2024
А что обязательно делать клизму?

Я_канеша_извиняюсь• 06 июля 2024
Хто вам сказав її робити?
Я при записі запитала, сказали нічого не робити перед прийомом.
Я_канеша_извиняюсь• 06 июля 2024
За годину до прийому
Вона може діяти кілька годин. Можете не попасти на прийом
Юпитерная• 06 июля 2024
обычно если это просто прием- то микролакс - маленькая такая ! если нужно будет потом что-то серьезней осмотр- вам там сделают большую клизму или отправят домой пить фортранс
Милота• 06 июля 2024
Це лікар призначив? Уточніть краще в медиків, до яких плануєте йти.
Я ходила на огляд, був біль, тому навіть мікролакс не зробила. Все нормально пройшло. Лікар сказав, що з гострим болем нічого не треба робити.
автор Злюка бобер • 06 июля 2024
Ответ дляЮпитерная
Консультація з аноскопією
Божий одуванчик• 06 июля 2024
За годину краще не треба, бо може подіяти в самий цікавий момент. Мені також призначали цю, але всі ці готові мікроклізми я не люблю, шось вони не діють на мене, або от пізніше-я нервую. Тому роблю класично-комбінованою грілкою.