Корсет_на_шурупах• 06 июля 2024
Чи може дитина 3 років сидіти в дит авто кріслі спереду?
Корсет_на_шурупах
• 06 июля 2024
Чи обовʼязково на задньому сидіння? Дитина верещить. Раніше не практикувала автокрісло
Ушла и Пришла• 06 июля 2024
Не може. При не дай Боже аварії і різкому гальмуванні подушка безпеки може зламати дитині шию. Тому це не примха. Саджайте ззаду і нехай що хоче робить, хоч плаче, хоч сміється.
ЖивунаБагамах• 06 июля 2024
Ні, це заборонено. Поки верещить - ви стоїте. Мовчить - їдете. За тиждень навчиться.
ЖивунаБагамах• 06 июля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Прекрасно, що почали виконувати ПДР. Але доведеться перетерпіти.
Зубная фея• 06 июля 2024
Запрещено правилами эксплуатации машины. Подушка безопасности покалечит ребенка.
Миловидна леді• 06 июля 2024
Автор, краще одразу привчайте сидіти на задньому сидінні.Це не колишні часи, зараз штрафують за такі порушення.Ну і це небезпечно для дитини.Тиждень покричить і звикне
...аяприкольная• 06 июля 2024
В авто кріслі не заборонено , але це просто небезпечно . Заборонено на передньому сидінні їздити неповнолітнім дітям до 12 років і зростом до 145 см . без автокрісла
Не за Будка• 06 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Вже до 150
ГороховаЯ• 06 июля 2024
Ответ дляЗубная фея
Подушку безпеки можна відключити.
ГороховаЯ• 06 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
А з ак можна їздити. Але відключити подушку безпеки
Зубная фея• 06 июля 2024
Ответ дляГороховаЯ
Подушку безпеки можна відключити.
Еще лучше. Не нужно ничего отключать. Кресло с ребенком должно стоять сзади.
ГороховаЯ• 06 июля 2024
Ответ дляЗубная фея
Ми не говоримо лучше чи не лучше. Правилами не заборонено перевозити дитину в ак на передньому сидінні, але за умови відключеної подушки безпеки на пасажирському місці. І це буде набагато безпечніше, ніж мама буде відволікатись на дитину, яка верещить позаду
Зубная фея• 06 июля 2024
Ответ дляГороховаЯ
Мне кажется, отключать опасно. Можно забыть включить, когда впереди будет взрослый
ГороховаЯ• 06 июля 2024
Ответ дляЗубная фея
Це вже інше питання