Я_не_аноним_100%• 06 июля 2024
А после скольких родов могут перевязать трубы?
А поговорить?• 07 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
У мене не було прямих показань, бо всі запалення лікують. Я просто їх видалила.
Ну у вас были непрямые показания
Сизоока бестія• 07 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
Какой еще пруф я должна вам давать?
То не Вам писала.
Незламна Україна• 07 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
Я не знаю номер закона
То чому розносите міфи?
А поговорить?• 07 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
Ну, то нащо ці фантазії дикі?
Нет никаких фантазий. Говорю то, что знаю
Незламна Україна• 07 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
Ну у вас были непрямые показания
Непрямі показання це що?
Сизоока бестія• 07 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
Ну у вас были непрямые показания
Нахелеру мені шось доказувати? Я видалила і вирішила свої проблеми.
Незламна Україна• 07 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
Это реальность
Реальність - це коли Ви знаєте чим керуєтесь при аргументації. А зараз Ви розповідаєте байки
А поговорить?• 07 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Я руководствуюсь тем, что прочитала на сайтах медицинских клиник
Незламна Україна• 07 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
Які медичні клініки таке пишуть?
А поговорить?• 07 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
Да действительно, зачем я что-то доказываю таким упертым, да еще и агрессивным
А поговорить?• 07 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Конкретно?
Не ту ссылку вставила. Вот правильная
Это не сайт медицинской клиники, но там написано, что перевязка труб осуществляется женщинам старше 35 лет, имеющим двоих детей
Ряженка• 07 июля 2024
Мне предлагали при втором кесарево, я отказалась. 31 год был при втором кесарево
Незламна Україна• 07 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
Не ту ссылку вставила. Вот правильная
І Закону (або іншого джерела), яким керується копірайтер при написанні статті також нема. Це ненадійне джерело інформації, яке ввело Вас в оману.
Незламна Україна• 07 июля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
{ Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства охорони здоров’я N 940 ( z0658-18 ) від 16.05.2018 }
База_птеродактилей• 07 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Як я зрозуміла, втратив чинність в частині стерилізації психічно хворих
І додали стерилізацію без показань (шось з Євросоюзом , вступом, пов´язане, права людини, бла бла)
Липка-прилипка• 07 июля 2024
Пропонували перев´язати під час 2кс. Відмовилась. Наче ,ула , що під час 3 кс перев´язують автоматично