Ищу-брожу• 07 июля 2024

Обід на роботі. Приймальна комісія навчального закладу.

Ситуація наступна. Заставили працювати все літо безкоштовно на ЄВІ/ЄФВВ/НМТ (щось заплатить регіональний центр оцінювання якості знань), від навчального закладу де працюю нічого не буде, бо я у відпустці, але кожного дня змушена ходити на роботу.
Вишенька на торті те, що деяких особливих людей оформили як працівниками приймальної комісії і їм платять зарплату і дають безкоштовні обіди. Тобто є люди які ходять і проводять ці ЄВІ за зарплату від навчального закладу +щось заплатить колись регіональний центр якості знань і їм ще дають безкоштовний обід. А коли я запитала за безкоштовний обід, то мені сказали, що ти ж не оформлена як працівник приймальної комісії який тобі безкоштовний обід?!
Для уточнення відразу пояснюю, що ці люди тільки оформленні як працівники приймальної комісії, вони там не працюють, а працюють точно так само як і я на ЄВІ/ЄФВВ. Ректор наш не в курсі цих махінацій з фіктивними працівниками приймальної комісії. Може піти йому розказати? Але ж це зіпсувати відносини з колективом) Я розумію, що зарплати не добитися, хоча б обід давали.
Як би Ви поступили?
Результат:
вже голосів: 188
104 (55.32%) Забить і відмовитися від ЄВІ
57 (30.32%) Розповісти ректору
18 (9.57%) Ваш варіант в коментарях
7 (3.72%) Ще раз просити включити в обід
2 (1.06%) Тягнути мовчки ярмо
Xвостокрутелка• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ви взагалі пішли з освіти? Чи знайшли інший навчальний заклад?
Взагалі пішла. За спеціальністю історик, в інших вузах викладачі історії не були потрібні. Сферу повністю поміняла, впродовж року змінила 3 роботи і ось на останній вже 10-й рік працюю, дуже задоволена.
Але мені реально не було чого втрачати. Було трохи шкода потрачених зусиль на дисертацію і сам процес викладання студентам подобався. Але неповне навантаження (більше годин мені, кандидату наук, не давали, зате незахищеним пенсіонерам аж бігом), мала зарплата і токсичний колектив зробили свою справу. Зараз заробляю набагато більше ніж могла б у вузі працюючи на повну ставку.

автор Ищу-брожу • 07 июля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Дякую. Успіху Вам. Ви мене надихаєте.
Бодіпозітівна• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Саме так. Я уходжу в мінус, хотіла хоча б обіди отримати і то відмовили. Такий брєд ...
Ну вы же понимаете, что если человек терпит, значит его все устраивает. Если нет то он меняет. Ответьте себе на вопрос почему вы туда хотите. Какие скрытые выгоды для вас? Может быть вам нравится, что есть повод пожаловаться? Подумайте.
Педиатор_я• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Я теж працюю, але без зарплати. Вони не працюють у приймальній комісії, вони зі мною на ЄВІ/ЄФВВ. Я теж хочу зарплату)))) І обід теж, бо в дві карти зміни працюю. Але, на жаль, це тільки для вибіркових людей такі умови.
А зараз видохніть, випийте гідозепамчику, поспіть, а як прокинетесь - перечитайте себе заново !
Ви працівник освіти, якийсь там інструктор цілої комісії і при цьому - просто рабиня !

Соромно за вас, за нашу науку, за державу - ви не знаєте своїх прав ? Не маєте гідності ?
Ви повинні нести розум у маси, культуру, а дозволяєте чи окремим людям, чи системі зробити з вас зомбі, яка бореться не за повагу до себе, а за тарілку супу …

Невже ви не можете помінять роботи на ту, де вас будуть поважати ?
Страшно дізнатися про вашу зп … хоч не мінімалка ? Бо не мати відпустки, працювати без оплати і мріяти про обід - це дно ! заради чого ви це робите ?
Аnnеt• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
На тій основі, що я працюю як інструктор на цих екзаменах, у дві зміни кожного дня і у суботи теж.
вы волонтёр. волонтёры не жалуются.
автор Ищу-брожу • 07 июля 2024
Ответ дляПедиатор_я

Дякую Вам. Так, просити обід - це дійсно дно.
Педиатор_я• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Яка у вас зп ?
Ви викладач ?

автор Ищу-брожу • 07 июля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Яка у вас зп ?
Ви викладач ?
Викладач, приблизно 19 тисяч.
Педиатор_я• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Викладач, приблизно 19 тисяч.
Ну, зп хоча б не мінімалка …
Скільки вам років ?
автор Ищу-брожу • 07 июля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Ну, зп хоча б не мінімалка …
Скільки вам років ?
Айболитная• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Не заплатять ці копійки які платять за ЄВІ/ЄФВВ регіональний центр, бо навчальний заклад не дає підписувати договір і не оформляє акти виконаних робіт. Нам кажуть, що все оформлять тільки тоді як ми всі дні відпрацюємо. Тобто, якщо я не вийду, то по факту ті дні, що вже відпрацювала, то нічого не отримаю, бо офіційно нікого не оформили в як працівника на цих екзаменах.
Про яку суму мова? Це хоч покриє витрати на проїзд і харчування за свій рахунок? Чи могли б ви знайти підробіток на більшу суму на період відпустки, якщо вже так не хочете відпочивати?
Кукусик• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Заставили
Прийдите автор ко мне домой в свой отпуск - полы помойте, уберите, Вам не хватает третьей смены) Вам жалко что ли?
Харчовий тріль• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Звільніться
Харчовий тріль• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
На що ви живете зараз тоді?
Мамаша в бигудях• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ви не працюєте, а волонтерите. За роботу мають платити.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Інструктор на екзаменах
На каких понять не могу, на НМТ ? Или экзамены которые студенты переходя с курса на курс сдают ?
sim_sims• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ми підписали на НМТ договора, але в нас керівництво ВНЗ забрало ці договора. На ЄВІ ще не підписували договора,
Договори.
Ви точно викладач?
Chaterbox• 07 июля 2024
Я бы не вышла туда работать. Тем более в мой отпуск. А то ж хамство по отношению к вам. Мало того что вы в свое время бесплатно работаете так ещё и обед вам не дают. Пошли на….. хутор бабочек ловить!
sim_sims• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Уходжу?.
А який ви предмет і якою мовою викладаєте, що за навчальний заклад?

І про що саме інструктуєте?

автор Ищу-брожу • 07 июля 2024
Ответ дляАйболитная
Сума оплати за день роботи інструктором 400 грн. І то, якщо оплатять.... Обід в їдальні 100-150 грн. Не має сенсу взагалі працювати за ці копійки. Тому я й питала за обіди безкоштовні.
Малинка• 07 июля 2024
Ответ дляВикупана
Но вы же понимаете, если автор пожалуется, это анонимно сделать нельзя, то автора заставят потом уволиться. Конечно ректор в курсе и даже часто кто над ним тоже, все, кто получает выгоду от экономии фонда труда в курсе. Может даже оформлены там совсем другие фамилии, которым и начилят зарплату.
Автору может и заплатят потом пару копеек, а может и нет. Расчет на то, что такие как автор не хотят потерять свою постоянную работу, а потому будут молчать.
Имеет смысл жаловаться, если автор больше не хочет работать в вузе или если готова работать под моральным прессингом. Могут потом пецли и плохое расписание ставить и в кабинет у туалета посадить и требовать за все пояснительные...
Автор либо врет, либо не поняла различий двух видов работ. Ну , значит, нравится
Миззери• 07 июля 2024
Ответ дляПП-шница
На каком основании вас заставляют ходить работать в свой отпуск? Меня бы больше это волновало, чем бесплатная еда.
Чет тоже не поняла , что за бред
Эт вернячОк• 07 июля 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Ничего не понятно. Вы в отпуске и работаете бесплатно? Зачем?
За обід
Малинка• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
У них подвійна зарплата +обід.
А як це бухгалтерія проводить?
Малинка• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
А, так договори були
Малинка• 07 июля 2024
Колись запропонували так ’без оплати’ працювати у вузі рік. Додатково до основної роботи на іншій кафедрі. Відмовилась. В той же рік пішла з вузу і не жалію.
Иванка Бур• 07 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Любі дівчатка, нас всіх не оформили навіть офіційно інструкторами, оформлять тільки тоді як ми відпрацюємо всі дні. І якщо я наприклад не вийду на роботу, то не отримаю і цих 400 грн за день, а я вже майже місяць відпрацювала.
А если не оформят?
И да, начальство в курсе всех махинаций, если что. Было бы адекватное - вас бы всех обеспечили питанием, это не так уж и дорого. И отгулов надавало бы.
Я работала в школе, то тоже приходилось в каждый отпуск выходить то на приемку, то на уборку, то еще какие-то ситуации. Нам всегда давали за это отгулы. А когда была директором школьного лагеря, то вела подробный график почасовой и потом директору школы передавала данные, у кого сколько отгулов набралось из-за переработки, и народ потом в течение года их использовал. Но, опять же, все зависит от адекватности начальства.
Поторописька• 05 августа 2024
Ответ дляИщу-брожу
Зачем Вы себя унижаете? Практически за бесплатно выполняете работу, так ещё и миску супа не дают. А Вы как собачка на передних лапках вытанцовуете, низость.Вы сами согласились что бы на Вас ездили как на лошадке и вытирали ножки, так чего удивляетесь? Вы сами в этом отношении виноваты. Вы не уважаете себя = никто Вас не будет уважать