Пез Году Неделя• 07 июля 2024

Костюм брючний

Костюм з завуженими штанами мені пасує більше ніж з широкоми. Алеж модниці радять вдягатись по моді. А що обрали б ви? Костюм на весілля
Результат:
вже голосів: 47
46 (97.87%) Завужені, якщо вам гарно
1 (2.13%) Широкі, бо модно
Мурзилка• 07 июля 2024
Я скільки вам років? Ближче до 40 і ніяк не можете відпустити скіні?
автор Пез Году Неделя • 07 июля 2024
Ответ дляМурзилка
А дочого тут скіні! Крій брюк, і в обліпку джинси це різні речі
Сунуся в чужі справи• 07 июля 2024
Я півторашка. Широкі штани роблять мене кубиком
Паспортний стіл• 07 июля 2024
Міряєте і дивитеся,в яких краще.
Суцільна зрада• 07 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Может там речь не о скини, а типа такого , как на фото
Якось так і живу• 07 июля 2024
Выбираю то,что мне идёт, украшает меня,в чем комфортно мне
Пушка заряджена• 07 июля 2024
Мода це те що йде вам. Саме вам.
Суцільна зрада• 07 июля 2024
Конечно, выбирать то, что вам идет
Эскиз бесконечности• 07 июля 2024
Купуйте те, що пасує і в чому Вам комфортно. Я люблю широкі, але не тому, що це модно.
Мурзилка• 07 июля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
В мене подруга півторашка , одягаю туфлі на каблуку і широкі брюки в пол, ще з високою талією - це зовсім інша людина.
Звісно не на кожен день.
Шукаю трусики• 07 июля 2024
Ну ви явно більш упевнено будете себе почувати в тому, до якого тяжієте.
Але моду я б також не списувала з рахунків, бо люди, вдягнені по сучасній моді, завжди зчитуються як більш сучасні і відкриті новому, ніж ті, хто носить фасони 15-річної давності бо в юності у них закарбувалося, що це красиво і їм личить. Тож якщо не брюки, то фасон піджака, кольори, фактури я би обрала таки відповідно до сучасної моди.
Мурзилка• 07 июля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Це не завужені, це прямий покрій.

Взагалі тема про що?
Що автору щось пасує але мода диктує інше?
Так от оточуючим, особливо на весіллі абсолютно пофіг буде в що одягнеться автор.
Суцільна зрада• 07 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Це не завужені, це прямий покрій.

Взагалі тема про що?
Не, конкретно эти зауженные к низу, я мерила этот костюм, он из c&a. Зауженные - это не скинни
Мурзилка• 07 июля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Скіні то ’ собіратєльний образ’ від 2000 до 2010.
Багато жіночок дійсно там застрягли
задумчивая мордочка• 07 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Це не завужені, це прямий покрій.

Взагалі тема про що?
Не пофиг. Люди всегда смотрят и оценивают друг друга. Иначе индустрии моды не существовало бы в принципе, а мы ходили в мешках с дырками для рук.
Автор, надевайте то, что вам идёт. Мода многолика , и если в рекламе инстаграма лезут только широкие штаны - это не значит, что это обязательно к ношению.
Соседушка• 07 июля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
В завужених вам дійсно краще, чого не скажеш про підстрелений піджак від них, в комплекті виглядає старомодно і не за розміром
Широкі теж бувають різні, просто в тих, що ви міряли, невдала тканина і фасон
Купи слона• 07 июля 2024
Одягати те що прикрашає вашу фігуру
НаливайКа• 07 июля 2024
Я с большим трудом нашла себе брюки - широкие, но немного зауженные к низу. Мне даже сложно дать название этому фасону - бананы, выполненные в виде офисных брюк? В них моя фигура выглядит женственно. А палаццо не идут, увы - ни талии, ни жопы мне природа не отсыпала, линия бедер прямая, и в подобных штанах я выгляжу доска доской.
Пишу, не читаю• 07 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Звісно не на кожен день.
Не все могут ходить на каблуках
месяцкие• 07 июля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
+1 всегда в любом возрасте
euhunter• 07 июля 2024
Как модница даю вам официальное разрешение носить любые брюки. Если вы покупаете сейчас в магазине. За антресоли и рынок поручиться не могу, но все возможно.
Нервогенератор• 07 июля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Такие в синсей
Любых цветов и ткани