Сито для думок• 07 июля 2024
Порадьте ліфчик для годування! Чи брати дорогий?
Дівчата, порадьте хороший бюстгальтер для годування. Подруга має Anita. Каже якість супер, рік витримав як новий, не розтягнувся, не деформувався. Але зайшла в магазин - ціна біля 2000, недешево. Зараз трохи накладно взяти. З іншого боку думаю, що якийсь дешевший може й буде, але за рік їх піде 3 штуки, та ж ціна вийде. Що скажете? Варто переплачувати? Які були у вас?
Уравнобешенная• 07 июля 2024
да, у меня подруга их тоже брала, несколько штук сразу, чтобы менять
сейчас родила, пользует - очень довольна
Квітка Миру• 07 июля 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Брала ось такі на Алі. Зручні, і якість нормальна
Не працює посилання (
Флюорография гуся• 07 июля 2024
Ответ дляКвітка Миру
Не працює посилання (
Мені щойно трапився цей чудовий товар на AliExpress. Погляньте!
грн.1,494.50 | YATEMAO Breastfeeding Bra Pregnancy Clothes Maternity Nursing Bra Feeding Bra for Soutien Gorge Allaitement Pregnant Women
І так не працює
Квітка Миру• 07 июля 2024
Ответ дляФлюорография гуся
І так не працює
А можна скріншот сторінки?)
Заикальница• 07 июля 2024
Ха першим купила супер дорогий в роддомі, впарили мені. І я більшість годувала зі звичайним.
За другим купила на алі. Якщо треба зекономити, то можна і не супер дорогий. Головне, відгуки почитати.
Або взагалі на базарі купити, там інколи гарні речі є
Я така бойова• 07 июля 2024
Какой- о купите, но не дорогой.
Может вы и кормить не будете. Вы по ходу дела разберетесь, какой вам удобно, а какой нет. Нужен ли он вообще.
Заместитель Анонима• 07 июля 2024
Залежить від розміру.
Їх треба три - один на собі, один чистий, один висить випраний.
Мені найзручніші були бавовняні трикотажні.
Млинці зі смайликом• 07 июля 2024
пекло, світла немає, він потрібен не один, бо груди дуже будуть пітніти. Можна купити декілька по 500
Мама фіфті цента• 07 июля 2024
Ответ дляФлюорография гуся
фото
Они в Украине дешевле эти топы.
Я брала в реальном магазине с примеркой.
350 грн
Автор, посмотрите или топы такие. (Если хороший китай) или Мамин Дом фирма (на кидстаффе есть дешевле, чем на сайте!)
350 грн