Пушка заряджена• 08 июля 2024

Як дізнатися чи потрібна десь допомога по Києву? Охматдит?

Може завали треба розбирати чи щось ще?
ТаПрямТам• 08 июля 2024
думаю руки там не помешают

Слухи-руки не распускаю• 08 июля 2024
Приезжайте на место. В таких случаях лишние руки никогда не помешают.
Бабульція• 08 июля 2024
Охматдіт зараз завали розгрібають, відео є.
АяВсёЗнаю• 08 июля 2024
Вас не пустят на завалы
Цвіпканя• 08 июля 2024
Прямо на місці взнаєте.
Цвіпканя• 08 июля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Вас не пустят на завалы
Прибирання в лікарні теж треба
Заела_пластинка• 08 июля 2024
Вам не пустят на завалы.
Мой брат уже третий год в военной бригаде по разбору завалов.
Это очень и очень опасно.

120-120-120 (не худею)• 08 июля 2024
в ТГ каналах пишут- кто может, приезжайте помогать
AnnaOst• 08 июля 2024
Саба мусіна збирає гроші https://www.instagram.com/reel/C9J8TeDtTSi/?igsh=N...
Ось посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/3hvgfTq4Vg
AnnaOst• 08 июля 2024
Якщо хтось знає надійний збір для Кривого рогу напишіть будь ласка
Ковбой Хагис• 08 июля 2024
Знакомая уже едет туда. Воду берет, перекус какой-то вроде. Там завалы разбирают.
AnnaOst• 08 июля 2024
А це банка для Охмадиту від Таблеточки
https://send.monobank.ua/jar/MT6kuUSCY
AnnaOst• 08 июля 2024
Бляха, от хто мінусить посилання на збори для Охмадиту? Саба мусіна нормально збирає гроші і передає їх адресату вже два з половиною роки. Не вважаєте ви що треба їм грошима допомогти - не кидайте, вас ніхто не змушує
AnnaOst• 08 июля 2024
Прилетіло у відділення Токсикології, яким опікується якраз фонд Таблеточки. Вони ж будуть евакуювати дітей з раком. Це якщо у когось питання на що збирають гроші
Incol• 08 июля 2024
Тільки но у студентському телеграмі , що просять долучитися до розбору завалів, але телефону немає, тільки посилання на телеграм канал

ДОПОМОГА ОХМАТДИТУ
ЧупакабраЗеБест• 08 июля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Вас не пустят на завалы
всмысл?
мы прямо сейчас свои вручную разбираем, камень по камню носим, личные вещи собираем в одну кучу, кошельки там окровавелнные, водительское чье то нашли
Сама собі лікар• 08 июля 2024
воду берите с собой,просят.
Хвець-тець• 08 июля 2024
воду, печиво купіть, рукавички не завадять і мішки .
я думаю, що кожному знайдеться робота.
Повелитель бітка• 08 июля 2024
Господи какой ужас. Я тоже хочу поехать и помочь перевозить людей. У меня машина.

Зубачистка• 08 июля 2024
Просят приезжать и помогать,не хватает людей.
Зубачистка• 08 июля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Езжайте!
Для драки• 08 июля 2024
Да, собираемся ехать. Там руки нужны и не только в Охматдете.

Ищите по ТГ.
falcon• 08 июля 2024
Що потрібно просто зараз в Охматдиті:

▪️ вода питна в літрових пляшках у великій
кількості!
▪️також фрукти для дітей: яблука, банани, фруктові пюре

На місці зараз достатньо людей, які допомагають
розбирати завали.
ㅤ
Хто знаходиться поруч🙏 не будьте байдужі
ФФФФристайла• 08 июля 2024
Писали в тг що треба
Зрадорозганячка• 08 июля 2024
Ответ дляAnnaOst
Ось посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/3hvgfTq4Vg
Мда,а як перевірити куди ці кошти потім підуть?
Якійсь лівій тітці мажорці скидати?
Геть вже подуріли
Вона могла не збирати із людей ,а сама зробити свій вклад,а звичайні люди можуть щось придбати за свої кошти та на місце привезти, одяг , іграшки,ліки, пелюшки, памперси тощо
Зрадорозганячка• 08 июля 2024
Ответ дляAnnaOst
До таблеточок немає претензій
Success2013• 08 июля 2024
В ФБ есть инфа и уже многие открыли банки в моно.
Мию чакри щоденно• 08 июля 2024
вас не пустять
Ондатрова шуба• 08 июля 2024
Писали що людей вже не треба, достатньо для розборів, занадто багато натовпу не буде на користь.Десь є штрих код для благодійної допомоги саме лікарні, багато шахраїв вже свої відкрили, тому уважно перевіряйте
AnnaOst• 08 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Якійсь лівій тітці мажорці скидати?
Геть вже подуріли
Вона збирає так багато і так часто, що якби тирила ті гроші, то вже давно б виплило. Ну і вона звичайно мажорка, але я власниця успішного бізнесу як не крути. Я ні в якому разі її не піарю, але як до волонтера до неї не було питань всі ці роки