Скромняшка• 08 июля 2024

Виїзд підлітка (17 років) у супроводі 3-ї особи

Добрий день!
Донька 17 років їде з подругою ( повнолітня) автобусом в Краків до друзів на кілька днів, а наступного місяцяи з України разом поїдуть в Турцію на неділю. Який документ потрібно зробити, щоб при перетину кордону не було проблем. Україна випусте, а от Польша,Румунія
і Турція,невідомо. В турфірмі сказали що потрібен дозвіл на виїзд за кордон від двох батьків і переклад не потрібен, нотаріус допомогти не може, бо каже що акони інших країн вона не знає. В кого який досвід, поділіться будь ласка!
Майданщица• 08 июля 2024
С 16 лет может выехать без сопровождения взрослых, а вот для стран ЕС нужен опекун, про Турцию не подскажу.
Гигиенишвили• 08 июля 2024
В тупцию племянник со мной летал. Украинские погранцы проверили документы и разрешение для вывоза за границу, спрашивали как и что.
В турции не спрашивали разрешения вообще.
Белая и пушистая• 08 июля 2024
В турфирме совсем бестолочи?
Штора с кисточкой• 08 июля 2024
Наши выпустят. В ЕС нужен опекун. Но им нужен на их языке бумажка. Поэтому без перевода никак. Польша и в больнице помощь не окажет, без опекуна. Нам поляки так говорили, когда мы детей с бабушкой оставляли
Галя із Дарниці• 08 июля 2024
В нас поляки запитували Завжди з ким їде дитина 17 р (до польщі). Одного разу запитали чи є довіреність, сказала що є. Дивитись не хотіли.
Минулого тижня на вїзд в Україну поляки запитали х ким дитина їде.
Вони як помішались на цьому.
Думаю укр довіреності вистачить від обох батьків (якщо б хотіли дивитись).
Дехто каже, що не запитують. В нас запитують завжди хто опікун
Галя із Дарниці• 08 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Не потрібно полякам ніякого переводу на кордоні. всі діти (малі) їздять з простими нашими довіреностями. Старшим теж підійде

(думаю)
Сиамская сороконожка• 08 июля 2024
Ответ дляГаля із Дарниці

(думаю)
Тут случай про девочку, но мальчиков старше 16-ти иногда долго допрашивают на укр. границе.
Ацетилсалициловая кислота• 08 июля 2024
Іхали тепер на шкільну екскурсію 9-10 клас
У всіх дітей були довіреності на ім’я класного керівника.
Довіреність має бути на когось оформлена.
Ви плануєте на подругу?
Страхованная• 08 июля 2024
Від одного з батьків. До юриста йдіть з донькою.
автор Скромняшка • 08 июля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ви плануєте на подругу?
Так планую на подругу, бо я невиїздна, а чоловік виїздний, але не хоче без мене. Тож вирішили нехай хоча б донька відпочине.
автор Скромняшка • 08 июля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ви плануєте на подругу?
Від одного чи двох батьків робили довіреність і що саме в ній було зазначено,перекладали? Дякую!
zoomee• 28 июля 2024
Донька 17р. Їздить до мене в Польщу без ніяких документів все гаразд.