Пописанная парта• Изменено 24 марта в 00:05
Христина Решетнік, дивна така мʼяко кажучи.
Вона мені завжди була як людина з якої не можливо вивезти село, дуже надмірна, зверхня, з дивними цінностями. Сьогодні взнала про неї ось таке.
Ще додам що мої добрі знайомі близько з нею спілкуються, ніхто не знає місце її народження, це питання табу
Та легко!• 24 марта в 01:26
Ответ дляБронетапці
Походу какой-то инстаграмный дерматолог, я погуглила
Решетнік))
Христина - дружина ведучого програмами Холостяк(вона мабуть всім відома))) Григорія Решетніка
ВільнаНазавжди• 24 марта в 03:03
Ответ дляПописанная парта
Прикукухана мадам
прикукухана, але не вона
Пацан к успеху шел• 24 марта в 03:16
Яка різниця де народилась?
В селі теж люди живуть! Нічим не гірші якраз! Працьовиті і скромніші за багатьох міських хабалок!
ЛюблюДевчонок• 24 марта в 03:48
Не знаю де народилась але згадала передачу де вони були з сином. Хлопчик невихований, дратував своєю поведінкою... вже манія величі з дитинства
Кусюче сонечко• 24 марта в 06:13
Ответ дляКоварная Зая
я прогуглила, носатая женщина
Думаете, она выбирала родиться носатой?
Чорнобаївка• 24 марта в 06:14
Ответ дляПописанная парта
Але вона там не народилася 🤷🏼♀️
Покуй,де вона народилась
Глубоководная селедка• 24 марта в 07:49
Мабуть людям з її батьківщини є що розповісти. Або вона не з України - вже б знайшлись ті хто з нею вчився тощо.
Леопардові панчохи• 24 марта в 08:06
Ответ дляПописанная парта
Але вона там не народилася 🤷🏼♀️
Можливо з дитячого будинку, не хоче афішувати, вам не все рівно, авторе?
А я женатая• 24 марта в 08:15
Ответ дляочки_ннадо
перша ж стаття в гуглі:
Христина Решетнік народилась 25 листопада 1989 року в Івано-Франківську. Дружина Григорія Решетніка досі обожнює своє рідне місто — Івано-Франківськ. Вона частенько навідується додому та не втрачає нагоди розповісти, як їй до душі це місце.
Половина совєтчиць з появою gpt перестали вміти гуглити і думати.
Бибер-анонимер• 24 марта в 08:46
Ответ дляТебеОноНадось
Та ну, бред
Что бред? Что в инстаграм свою жизнь любит выставлять? И что кожа блестящая постоянно?
Ля-ля-ля• 29 марта в 14:34
Ответ дляСегодня сержусь
Та, блин, кто это? Хоть бы фотку автор притащила
наверное жена бабы ГрЫши )))