Стрибну в гречку• 09 июля 2024

Мобілізація. Чи враховуються медичні заключення та довідки приватної клініки?

Чоловіку 50 років, потребує заміну суглобів на штучні, на обох колінах, через гонартроз 3 ступеня. На одному коліні майже повністю відбулася руйнація хряща. Біль майже постійно. Підтримував ситуацію у ортопеда в приватній клініці, уколи гіалуронової кислоти, плазми, покращень немає. Операцію поки не потягнемо, суть не в цьому, а в мобілізації. Хочемо мати всі необхідні заключення, тим більше, що артрози є в переліку хвороб , які хочаб тимчасово звільняють від мобілізації.
Якщо чоловік обновить дані, прийде повістка, потім влк, чи буде враховані заключення його лікаря з приватної клініці, чи може вагоміше звернутися в державний госпіталь, в інституті ортопедії наприклад?
Дякую всім за відповідь
Тримбулька• 09 июля 2024
Всі годні, невзалежность від купи довідок! Мому 54 роки, заключення здоров. Хоча має теж купу обстежень і заключень. Все роблять одним днем

Смурфетта• 09 июля 2024
На ВЛК прийняли до уваги, але фактично сказали, що їм не цікаве заключення приватного лікаря і направили на дообстеження у державну.
Там ж просто дуже халатно до всього віднеслися і довго довелося ще з цим гратися(
Херсон це Україна• 09 июля 2024
Вони ж там самі проведуть медичну комісію, всі свої доки звичайно взяти.
Самохвалова• 09 июля 2024
Не имеет значення. Годен!
П.с. брат 55 лет. Грыжа в шее, ожирение бог знает какой стадии и не видит ничего вблизи. Снайпер!
Бабка-ежика• 09 июля 2024
Ответ дляСамохвалова
Не имеет значення. Годен!
Фантастика
Pink Swan• 09 июля 2024
Ні, не врахують скоріш за все. Онко після операції в тих забирають, без кінцівок мобілізують, а у вас нічого з цього. Хіба що тільки операція, щоб дійсно фізично неможливо було.
Вумна, аж страшно• 09 июля 2024
Взимку мобілізували друга, саме така ж ситуація з колінами. І навіть вік той самий. Ну і ще трохи діагнозів. Через діагнози мав відстрочку, просто пішов в черговий раз її подовжити. Але виявився вже годним до служби. За ці півроку, звісно, без звичної терапії ситуація погіршилась. Операцію він би потягнув, але відкладав, поки ще терапія помогала.
автор Стрибну в гречку • 09 июля 2024
Ответ дляСмурфетта
Щось вийшло довести?
Смурфетта• 09 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Щось вийшло довести?
Нажаль, ні(

На привозе• 09 июля 2024
Дуже сумнівно, гадаю, ні.

А він що, взагалі не відвідував державну і немає історії хвороби там, підтвердженого діагнозу?

У мого чоловіка склалась така ситуація, що він взагалі не відвідував поліклініку та не звертався до дільничого та сімених лікарів ніколи.
Перед війною мав випадок із серцем - поклали в лікарню. Виписки відповідні отримав.
На початку війни через стрес та перевантаження не ходив майже 2 міс, і наглядався у приватній клініці (до цього 10+ мав проблеми із ногами але лікувався приватними). Так от нещодавно, коли проходив мед комісію, йому відмовили у переносі записів з приватної клініки до його картки, а на дообстеження направили з серцем (відповідно до записів державної).
автор Стрибну в гречку • 09 июля 2024
Ответ дляНа привозе
Дуже сумнівно, гадаю, ні.

Не відвідував. Тількі в приватній, порадили конкретного лікаря, до нього і ходив
Свезло так свезло• 09 июля 2024
Питания не в тому, звідки довідки, а в тому, що всі придатні.
Хто прийшов сам - тому дозволяють обходити лікарів хоч де. Збирай, здавай, принось. Але до сраки дверці, шо ти там приніс. Мій чоловік все життя з білим квитком. 6 діагнозів, один ліпше другого, в тч порізаний меніск з усіма мрт з 2017 року.
Повністю годний, без обмежень.
Тож, це лише виграш часу на обходи, а результат той самий.
Цибулька зла• 09 июля 2024
Ответ дляНа привозе
Дуже сумнівно, гадаю, ні.

Взагалі то багато людей лікуються в приватних клініках. Навіть декларації підписують. В нас, наприклад, маленьке містечко. Немає багатьох лікарів. Того ж ортопеда просто немає. То й як ми повинні лікуватись? Звичайно записуємось і їздимо в клініки у великих містах
Бжоли-бандерівці• 09 июля 2024
Ответ дляТримбулька
А если есть в анамнезе инфаркт, была госпитализация, есть справка с ИБС: постинфарктный кардиосклероз. 56 лет. И очень выраженный варикоз нижних конечностей? Неужели тоже заберут?
И что сейчас делать? Просто ждать повестки и там на мед.комиссии спишут? Или что-то нужно сейчас делать?
Тримбулька• 09 июля 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Мого навіть додому невідпустили зібрати труси, носки! повезли одразу в учебку. Незнаю, що Вам порадити.
Знову Я• 09 июля 2024
Учли, но заключения были с 2021 года и до времени прохождения влк. Диагноз другой. Статус четко по таблице заболеваний которая с мая действует.
Цибулька зла• 09 июля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Повністю годний, без обмежень.
Ну ще у 22 чоловік ходив у тцк, проходив влк. То тоді прийняли заключення від приватного лікаря до уваги та мрт. Але ж тоді він ще був обмежено придатний
Свезло так свезло• 09 июля 2024
Ответ дляЦибулька зла
А тепер нема обмежено придатних. Тепер всі штурмовики(
На привозе• 09 июля 2024
Ответ дляЦибулька зла
Я знаю про декларації.
Але у нас інший випадок. Просто так сталось, що він опинився за західній (після перевозки кілька разів людей до кордону) і зліг. Тому теж потрапив до приватної клініки, оскільки іншого вар-ту не було і доїхати додому він фізично не міг. А коли приїхав, то сімейний каже ’ не маю права перенести інфу, т я це недержавна клініка’. Але він ходив не в якусь ’мутну контору’, і не до умовно якоїсь знахарки, але ось так..

Бжоли-бандерівці• 09 июля 2024
Ответ дляТримбулька
У моего варикоз с палец, отекшие ноги, тоже есть заключение из частной клиники с рекомендацией к операции, нельзя ходить без компрессионных чулков, и, человек после инфаркта и в очках, кстати. Ваш, наверное, живчик
Цибулька зла• 09 июля 2024
Ответ дляНа привозе
Я знаю про декларації.
Це якась маячня. Лікарі в приватних клініках теж мають ліцензії.
Тримбулька• 09 июля 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ви своє заключення вже дали, що живчик! Я написала, що має купу довідок і обстежень грижи в попереку. Але комісія ставе годен! І все!
Голубка миру• 09 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Зараз потрібні заключення лікарів тільки з державних клінік. Самі обстеження можуть бути з приватних. У вас є один шанс- операція. Те, що вам там щось і кимось рекомендується в майбутньому, немає ніякого значення. Якщо досі обходився без оперування, то не так і критично (
Люблю ВалЄру• 09 июля 2024
Зараз немає варіанту обмежено придатний. Є годен або ні. У випадку вашого чоловіка тільки після операції має бути група і тоді - не годен. Чоловік мій теж обмежено придатний (має 2 хвороби які попадають під не годен), але зараз таких нема. Тому огляд мед комісії ВЛК буде обов’язково і не важливо з якої клініки у вас дані. На жаль, військові на сьогодні з тяжкими пораненнями повертаються на фронт, тому варіант 50/50, як повезе.
Голубка миру• 09 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
І ще. У вас може бути сто різних записів з різними діагнозами, від ста різних лікарів, але найбільше значення мають епікрізи зі стаціонарного лікування. І чим їх більше та чим вони свіжіші, тим краще.
А шо сталося?• 09 июля 2024
Не враховують. Обстеження з клініки навіть не дивилися, аналізи тед. Ми думали, що хоч трохи часу зекономимо. Все переробляв. У чоловіка перелом хребта в анамнезі, -9 і -7 по очах, і проблеми з серцем. Придатний. Це просто треш.
Єдина Країна• 09 июля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Повністю годний, без обмежень.
Ну, це неправда. В мене на цьому тижні двох колег визнали непридатними. Не всі придатні, залежить від хвороби й обгрунтування
автор Стрибну в гречку • 09 июля 2024
Ответ дляА шо сталося?
Його мобілізували?
hrystia• 09 июля 2024
В мого чоловіка заключення з приватної клініки не врахували. Зараз на полігоні.
А шо сталося?• 09 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Його мобілізували?
Ні, він науковець, то відстрочка гарантована законодавством, а так би забрали на бігом.