Я йому відповіла, що не маю відповіді на це запитання і це може вирішувати тільки він сам. Чоловік образився, підвищив голос, почав маніпулювати, мовляв, яка ми тоді сім´я. Ще була досить дивна розмова що нібито я слухаю і читаю усіляку дурню, а мала би знати побільше про те, як відмазати його, якщо раптом йому вручать повістку або загребуть в ТЦК. Це взагалі що таке - перекладання відповідальності, хоча в інших питаннях чоловік досить самостійний чи щось інше? Так, він як і багато інших чоловіків, не хоче йти воювати. Я це не надто підтримую, але вголос свою думку не висловлюю і жодних дорікань з цього приводу від мене він не чув. Таке якесь враження склалося, дуже нехороше, до речі, навіть не знаю як пояснити...
Ответ дляAbrado
Не знаю як у вашій родині, а в нашій важливі речі ми обговорюємо разом. Для чоловіків зараз це важливе питання, тому це нормально, що ваш чоловік вирішив порадитись з найближчою людиною, тобто з вами...
А шо тут радитися, автор хоче щоб чоловік пішов воювати, чоловік цього не хоче. Все
Та хз, сейчас все на нервах, может муж хотел посоветоваться с вами, услышать ’за’ и ’против’..для него это больная тема, тем более, если он не хочет идти воевать.. А Вы не захотели с ним говорить на эту тему, ну, и он чувствует, что его решение Вы не поддерживаете.. Вот и наговорил Вам лишнего, теперь вы оба обижаетесь друг на друга...
Не жена, а сказка 😂
Не поддерживает она нежелание мужа умереть за Родину 🤯 Конечно, деньги за погибшего в бою родненького мужа сами на счет не упадут 😂
Пусть никуда не ходит и ничего не обновляет, если не имеет никаких оснований для отсрочки, брони или исключения из воинского учета.
Но штраф с него вытрясут, не сейчас так позже. Но это фигня по сравнению с жизнью и здоровьем.
Ответ дляuma
Не жена, а сказка 😂
Так гроші за загиблого не так легко отримати. Навіть те ж саме убд, ще необхідно отримати.
Я так розумію авторка просто хоче, щоб він країну захищав, з найкращих побажань
Николай-b526• 09 июля 2024
как-то вы все упрощаете про ’воевать’, может он хотел услышать ваше мнение о ситуации, если он вернется без ноги... вы не думали?
golublexa3• 09 июля 2024
Що він від Вас очікував, хто зараз може щось радити, хто обізнаний в цьому питаню на всі 100%. Вважаю він хотів на Вас перекласти відповідальність за його життя, але дійсно це питання яке він повинен вирішити сам, ви правільно відповіли.
Графиня Шезвездицкая• 09 июля 2024
Ответ дляAbrado
муж автора не хочет обсуждать, он хочет, что бы принятие решения легло на жену, а она будет виновата при любом выборе.
golublexa3• 09 июля 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
100%
Sova splushka• 09 июля 2024
І Ви нічого краще не придумали, ніж прополоскати власного чоловіка на форумі? Ну й сімейка... Ви з ним явно знайшли одне одного.
Ответ дляgolublexa3
Дякую! Хоч одна адекватна відповідь, а то тут понаписували такого...
Графиня Шезвездицкая• 09 июля 2024
Ответ дляgolublexa3
100%
с учетом того, что на Советчице глотку рвут за ’ мой будет сидеть под юбкой’, то поддержать в правильности автора тут- это не будет нормой.
ВишніВишні• 09 июля 2024
я своєму чоловіку ще в 2014 сказала, навіть, не вздумай в цю м´ясорубку сунутися
дуже тоді боялася, що він добровільно потопає, тому інформаційно обробила з усіх сторін, чому в ці кров´яні бізнес ігри краще не лізти, тоді реально готова була відбиватися голими руками, якби прийшли забирати
ефект тримається по цей час + пощастило мати офіційну відстрочку
але з 2022 цікавлюся всіма способами, як можна ухилитися і відстояти свої права, допомагаю своєму знайомому, людина без великих грошей і зв´язків, ще й жінка за кордон звалила, мені його шкода, поки вдається
автор, а у вас рідний чоловік і вам пофіг - дивно, розумію вашого чоловіка, мені б теж було обідно від такого
Графиня Шезвездицкая• 09 июля 2024
муж автора еще не обновился, а Советчицы его уже похоронили и распяли ’вдову’ за компенсацию.
обожать)