Я не тону• 09 июля 2024
Актуалізація даних в Приватбанку
Приходить сповіщення на пошту, що потрібно зробити актуалізацію даних. Але там такі питання, де проживаєте, не тільки де реєстрація, чи ви резидент по податкам в іншій країні, фото паспорту не тільки з фотографією, чи є зв´язки з Росією... Пройдіть актуалізацію, або ми змушені будемо обмежити операції по рахунках і карткам. Раніше такого не було. Чи реально всі це заповнюють?
Околовита• 09 июля 2024
Я просто иду в отделение, там этого никто не спрашивает. Работаете? Где и кем, если да. Фотка паспорта/с паспортом и кода. Все.
Я не тону
• 09 июля 2024
А ще, чи працюєте, скільки заробляєте, джерела інших доходів. Якщо працюєте за кордоном, де саме.
Украиночка• 09 июля 2024
Ответ дляЯ не тону
Ви чогось боїтесь? Є що приховувати? Якщо ні, то актуалізуйте дані. Все в рамках вимог Закону і не більше.
Дайте подумать• 10 июля 2024
Так, я нещодавно проходила. Іти у відділення не варіант- у Харкові постійно тривоги, приват закривається. Фоткала паспорт, відповідала на питання
О да, я думала это Кредит Днепр такой долбонутый: имеете ли вы родственников в России, являетесь ли вы родственников особы из спец.списка🤦🏻♀️. Это какой-то сюр, такой набор вопросов. Причём в законе нет точного перечня кто у кого что выясняет, но банки обязали собирать информацию к которой они не имеют отношения. И ситуация патовая- не скажешь добровольно- откажут в обслуживании, а говорить то им такие подробности ты не обязан🤷🏻♀️