В кого тако було• 09 июля 2024
Девочки, интимный вопрос.
Вы полностью удаляете волосы в зоне бикини?
Люблю Украину• 09 июля 2024
Ні, лобок коротко стрижу, все інше епілятор/бритва, мені гола пінька як дитяча, антисекс.
В кого тако було
• 09 июля 2024
Ответ дляКолишня муза
Ага. А у подруги каракуль, каже що чоловіку дуже нравиця
каракуль🤣🤣🤣
Продаю витрішки• 09 июля 2024
Лазерною все, до цього голила теж все. Волосся чорне, жорстке, тому варіантів не було. Якби було світліше і мʼякше, може на лобку трохи лишила. Але не мій випадок
Хтомолодець? Я!• 09 июля 2024
Ответ дляКолишня муза
А що то воно таке? Каракуль
Птица Говоруша• 09 июля 2024
Коли робила лазерку, то перший раз просила залишати на лобку. Але мені не сподобалось і я вирішила, що краще все під нуль видалити
Колишня муза• 09 июля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
А що то воно таке? Каракуль
Ооо, а скока вам годіков? Шо незнаєте шо то таке?
Кнопкотиць• 09 июля 2024
Залишаю трикутник акуратний, підстрижений, мені так більш доречно і сексуально, як для жінки.
Обстановщица• 09 июля 2024
Единая страна!• 09 июля 2024
Лазер давно, лишаю полоску. Чоловік би й не проти більше, но вже пізно) мені нра як є і не шкодую. За настроєм полоску збриваю, но рідко
Хтомолодець? Я!• 09 июля 2024
Ответ дляКолишня муза
28)
Марафетчица• 09 июля 2024
Дівчата, що постійно голяться, як ви це витримуєте? В мене жахливі подразнення, до крові і дорогою бритвою. Голю тільки перед лазеркою, нарешті наважилась, з міркувань гігієни... чоловіку байдуже, це мені потрібно. Може, чимось потім обробляєте щоб краще заживало?
Та никада в жизни• 09 июля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
А що то воно таке? Каракуль
Кучері, кУчері)) А вообще то барашка маленькая, овца короче))
Та никада в жизни• 09 июля 2024
Ответ дляМарафетчица
Я триммером и бритвой женской электро, на сухую, тогда нет раздражения. Крем еще иногда использую.
В кого тако було
• 09 июля 2024
Ответ дляВиправлялочка
Вообще не удаляю
так они ж наверное у вас там уже очень длинные ’каракулевые’ как тут писали
Виправлялочка• 09 июля 2024
Ответ дляВ кого тако було
Крайний раз брила пару лет назад
всегдаДаДа• 09 июля 2024
Також не голю, чоловіку подобається) Не хвилюйтесь, вони більше, аніж треба не відростуть😝
Марафетчица• 09 июля 2024
Ответ дляТа никада в жизни
От мене раз вмовив чоловік поголитись насухо його бритвою, електро, перед походом до гінеколога, все наче нормально, але потім вросле волосся і як сказати... аж прищі на волосках... але дякую. Сподіваюсь, лазерка допоможе, не можу жити з купою там
Та никада в жизни• 09 июля 2024
Ответ дляМарафетчица
Тоже бывает, главное сразу после того как побрить, не потеть и надеть свободные х\б трусики и лучше с вечера это делать тогда лучше. а если сразу куда-то пойду, то да будет раздражение особенно летом.. На лазер уже не пойду и фин не тяну и есть варикоз у меня, даже там..
Марафетчица• 09 июля 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Ой, я співчуваю... я теж довго не наважувалась, бо це гоління, біль, подразнення і багато грошей. Але сподіваюсь, воно того варте, труси завжди ношу хлопок. Що за несправедливість, от би на голові так густо росло волосся)) тримайтеся) дякую вам