Дівчина Бобула• 10 июля 2024
Стильно ли одет парень на этом фото?
НуКаНаКа• 10 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Який Хабаровськ? Це блогер типу веде блог по одягу
На хєра ви тягнете сюди блогера із підарашки?
ХтоЯкщоНеЯ• 10 июля 2024
Ответ дляТа никада в жизни
А що він робить в хабаровському готелі? Після есвео відпочиває?
Дійсно Хабаровск. Нащо сюди тащити цей непотріб?
Копуша• 10 июля 2024
Ответ дляМій не такий
отоварку с мусорки получил. кстати, довольно хорошая обувь у кого-то когда-то была.
Италия . Дорогие .
ХтоЯкщоНеЯ• 10 июля 2024
Ответ дляГубной рояль
Не виглядає як пітух, курочки не зацінили.
Фу.... Він повинен бути у чорному пакеті, для повного блек стилю. І вонять мертвечиною.
ХтоЯкщоНеЯ• 10 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Це гостишка в хабаровську. Чорний пакет до нього пасує.
Дівчина Бобула
• 10 июля 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Я откуда знаю откуда он? Я в инстаграм увидела его блог. Вы странная
НуКаНаКа• 10 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
У вас відсутні мізки?
Фляшка на трьох• 10 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Місто таке
На далекому сході
Та никада в жизни• 10 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
А ви все сюди тягнете, що вам в інсті випадає?
НуКаНаКа• 10 июля 2024
Чи мізків вистачає тільки інстаграм бездумно розглядаєте? Фото з Охматдиту не розглядали? Йдіть в сраку разом із блогером із хабаровська
Фляшка на трьох• 10 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
В інстаграмі зазвичай видно, звідки
Дівчина Бобула
• 10 июля 2024
Ответ дляНуКаНаКа
У вас зовсім бачу криша їде. Я звідки знаю звідки він? А? Я в інстаграм побачила блог з одягом. Я так прискіпливо фото не розглядаю як деякі. Якась ви зовсім вже ненормальна
Дівчина Бобула
• 10 июля 2024
Ответ дляНуКаНаКа
У вас відсутні мізки?
У вас бачу вже дах вкрай поїхав. Я бачила звідки він чи що? Це був просто акаунт з одягом,я так прискіпливо фото не розглядаю і не побачила звідки він. Якась ви ненормальна і у вас вони бачу відсутні
НуКаНаКа• 10 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Так, ви праві ненормальна, після прильоту по сусідству. А ви такою народилися - тупою куркою і це не лікується
Дівчина Бобула
• 10 июля 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Я ж говорю, я не знала откуда он, так понятнее или нет? У вас крыша едет уже. Или мне перед тем ,как опубликовать фото про ОДЕЖДУ нужно перепроверить 100 раз откуда человек? А? Поехавшая объективно тут только вы