Наизнанку• 10 июля 2024
Bamboo cosmetics Україна, в кого є реальні відгуки?
Попрошу поділитись відгуками про українського виробника косметики, ціни дуже демократичні, порівнюють себе за складом з дорогими брендами. Відгуків які б вселяли довіру не знайшла. Рекламуються в інсті, ні сайту ні контактів не знаходжу, що теж насторожує.
Фото розмите, але хто користувався зорієнтується
Просто звязда• 10 июля 2024
нут так якщо тільки в інсті, то вже зрозуміло , що разводняк
, написати у складі можна що завгодно.
Наизнанку
• 10 июля 2024
Ответ дляМалая Налегке
Зачем вам этот риск?
мені цікаво як це працює. Перший їх пост ще з листопада 2021 року. Не можу зрозуміти чому нема тут тем про це і відгуків. А ще я читаю часом їхні рекомендації з догляду - звучить все логічно і правильно.
Наизнанку
• 10 июля 2024
Ответ дляПросто звязда
, написати у складі можна що завгодно.
і тут ніхто про них не чув/не пробував? Не знаю, якийсь такий цікавий кейс, навіть не тільки з точки зору якості їх продукту, а взагалі організації бізнесу.
Я завжди перед тим як щось купити (навіть відомий розкручений бренд) шукаю тут рекомендацій, і це перший раз, що тиша
Малая Налегке• 10 июля 2024
Ответ дляНаизнанку
Тут покупают проверенные мировые марки,я бодягу из инсты не покупаю
Наизнанку
• 10 июля 2024
Ответ дляМалая Налегке
та звісно, я прекрасно бачу по темах, що тут купують - і чістими лініями не гребують, хоч я розумію - марка перевірена
Малая Налегке• 10 июля 2024
Ответ дляНаизнанку
Вы решили сами раскрутить тут эту фирму?)
Чистая линия у меня была лет 20 назад)