Поширю ще раз
Ответ дляmaramenska
значит не такой он и плохой если кривого слова о нем даже ботня не скажет
А ви хотели щоб кацапська ботня щось погане про фактично свою ж людину казала? Їм такі методички не видавали.
Ответ дляКава з перцем
При спробі поділитися(вона обов’язкова). вилітає сайт
Я щойно підписала, то у вас якась локальна проблемка.
Ответ дляmaramenska
а какая причина?что с ним не так?благодаря ему освобождены с плена наши люди и дети украденные россией.пока не все.назовите причины
Ого, завхоз ВР звільняє наших людей з рашистського полону?
А він порчу часом не знімає?
Nathalie27• 10 июля 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Вам недостатньо того що його батько колишній ГРУшник кацапії? І що він ще й досі там живе і ніц не змінив навіть за часів війни?
Ви правда вважаєте що такі люди мають право обіймати такі посади як займає Єрмак та тим більше - втручатися в керування країною?
І це все?
Ответ дляSleepyhead
Ви це серйозно? Він в нас по факту є президентом. А на папері президентом є Зеленський.
Вас все влаштовує? Чи ви з тих маленьких людей, які ніц не прагнуть і які ні на щ не впливають?
Ответ дляNathalie27
І це все?
Ні, не все. А вам прям все-все потрібно?
можете тут погуглити Єрмак і читайте на здоров´я що воно за хлоп.
Sova splushka• 10 июля 2024
Ответ дляmaramenska
От бачите, авторе, не в Єрмаку причина. Ну усунуть його, ну навіть Зеленський у відставку подасть.
Так отакі одноклітинні ж знову виберуть чергову погань до влади.
Коли беруть на роботу, то перевіряють чуть не до сьомого коліна, щоб не було ніяких зв’язків з агресором. Коли оформлюєш з клієнтом договір, то надаєш лист, що не співпрацює з агресором. А тут тобі якийсь завхоз з батьком гру-шником, якого ніхто з українців не обирав, фактично керує країною. Дядько подоляк, у якого брат отримує медалі за сво, наближений до банкової і його тела і фактично озвучує політику банкової. А потім блазень жаліється, що плани контрнаступу були відомі рашистам ще до його проведення.
Дійсно, ’і ето всьо?...
Ответ дляMaryna804
Але вважаю, що від петиції толку 0, бо сам найвеличніший лідер сказав, що єрмак його людина і робить все, що він, лідер, скаже.
Найвеличніший і про Лавру казав що не на часі.