Слава Українi• 11 июля 2024

Можно ли спасти,или мусорка?

Запасная спина• 11 июля 2024
Що у вас робиться навколо вазону)
Проте з манікюром))

Ms. Iphone• 11 июля 2024
Засох
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 июля 2024
ногти в мусорку. точняк)
Людима• 11 июля 2024
Пожалійте його - викиньте )
parele• 11 июля 2024
Тут все надо в мусорку.
Муркамурковна• 11 июля 2024
Ви викидаєте, моя мать їх забирає) вихажує , розмножує і має +1000% до пенсії
Чаюри• 11 июля 2024
Ответ дляМуркамурковна
На горщиках? Так маленькі коштують з рук 10-30 гривнів, це вона скільки горщиків має? Вся хата в них?
Бабулька• 11 июля 2024
А я думала он уже на мусорке
ЛюбимаЯНЬ• 11 июля 2024
Ответ дляМуркамурковна
Рада бачити. Де це Ви пропадали так довго?)

ok1904• 11 июля 2024
Ответ дляМуркамурковна
Ну це ж епіфітне, воно згнтло і засохло. Як виходити?
ok1904• 11 июля 2024
Ответ дляМуркамурковна
Я завжди читаю Ваш нік як Муракамовна, от не знаю чому.
Чаюри• 11 июля 2024
Ответ дляok1904
Може, витягти з горщика, зачистити коріння, обрізати повністю зверху і чекати доки дасть нові паростки?
Ms. Iphone• 11 июля 2024
Ответ дляok1904
Три раза перечитывала и прочитала как вы
Муркамурковна• 11 июля 2024
Ответ дляЧаюри
Кімната в квартирі, підвіконня , балкони в квартирі, 2 дачі і 2 хати ще в квітах, рослинах
Викарабкує все, як отой реанімаційне відділення
автор Слава Українi • 11 июля 2024
Ответ дляЧаюри
Корни нормальные
Муркамурковна• 11 июля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Арбайтен
Файна_зупка• 11 июля 2024
Можно попробовать, пересадите его, обрезав листочки и почистить корни и обязательно подкормку какую-то купите, в магазине подскажут. Я орхидеи выхаживала и не раз, главное любить растения) у моей мамы дохнет все....она ими просто не занимается. Я забираю и выхаживаю.
Муркамурковна• 11 июля 2024
Ответ дляok1904
А я вас просто люблю за бузинове шампанське , за трави і за вас що ви є
Всех анонимов аноним• 11 июля 2024
Не спасёте уже..к сожалению засох

Кусман Сиру• 11 июля 2024
Ответ дляЗапасная спина
Що у вас робиться навколо вазону)
Проте з манікюром))
Тоже поржала, капец
Всех анонимов аноним• 11 июля 2024
Ответ дляФайна_зупка
А у меня завелись в цветах тля ..это ужас какой-то. Купила средство уже месяц борюсь . Побрызгаю пропадает ,.а через неделю опять. Живу в квартире..мне кажется уже ничего не поможет. Ещё месяц поборемся и в мусорник . Принесла из магазина эту заразу. Видимо в теплицах было
автор Слава Українi • 11 июля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Тоже поржала, капец
Там ничего нет.пачка сигарет и бутылки от ситра
Муркамурковна• 11 июля 2024
Ответ дляСлава Українi
Корни нормальные
Пробуйте зрізати листя, почистити коріння і землю гарну
А ще скажіть що це Женя.. і До Женя має жить...
автор Слава Українi • 11 июля 2024
Ответ дляМуркамурковна
Корни нормальные
ok1904• 11 июля 2024
Ответ дляМуркамурковна
Приймаю. Рада, що все добре у Вас, і хай буде ще краще .

В цьому сезоні я закохалася в цибулю сімейну. А от з консервацією, на паузі, бо може буду вимушена переїхати в інше місто, то окрім шампанського ще нічого не робила (хочу спробувати ще з чорнобривців напій такого ж плану) і яблучний оцет хоча б встигнути сферментувати. Ну трави то сушу, чаї пити можна будь де, а з банками возитися не планую, хоча назбиралося багато тари пустої , буде стояти в погребі чекати свого часу .
Файна_зупка• 11 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
я тоже в картире. Попробуйте взять яичный белок, растереть в ступке и засыпать сверху горшки
Муркамурковна• 11 июля 2024
Ответ дляСлава Українi
Корни нормальные
Помийте.. і землю харошу і більший вазон йому
автор Слава Українi • 11 июля 2024
Ответ дляМуркамурковна
Сухое срезала,забрызгала антигнилью и антипаразитарным
ok1904• 11 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А мурахів випадково не бачили, тлю вони заводять для себе
Всех анонимов аноним• 11 июля 2024
Ответ дляФайна_зупка
Спксибо ! Мне кажется запах будет тухлого яйца.У меня средство термоядерное хорошее,. Сразу пропадает , а потом опять появляется. Не могу понять откуда оно лезет.. живу не в Украине. В Украине вообще на цветах этой дряни не было. С воздуха или из окна ? Не могу понять.