Слава Українi• 11 июля 2024

Можно ли спасти,или мусорка?

Муркамурковна• 11 июля 2024
Ответ дляok1904
Приймаю. Рада, що все добре у Вас, і хай буде ще краще .

В цьому сезоні я закохалася в цибулю сімейну. А от з консервацією, на паузі, бо може буду вимушена переїхати в інше місто, то окрім шампанського ще нічого не робила (хочу спробувати ще з чорнобривців напій такого ж плану) і яблучний оцет хоча б встигнути сферментувати. Ну трави то сушу, чаї пити можна будь де, а з банками возитися не планую, хоча назбиралося багато тари пустої , буде стояти в погребі чекати свого часу .
Можна я вас обійму з ) і з ( бо таке життя... головне що є вміння і розуміння, а надолужити можна скрізь.що тут що там..

Муркамурковна• 11 июля 2024
Ответ дляСлава Українi
Сухое срезала,забрызгала антигнилью и антипаразитарным
Скажіть йому, шо він прекрасний і дбайте про нього)
автор Слава Українi • 11 июля 2024
Ответ дляМуркамурковна
Горшку?)
ok1904• 11 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Спксибо ! Мне кажется запах будет тухлого яйца.У меня средство термоядерное хорошее,. Сразу пропадает , а потом опять появляется. Не могу понять откуда оно лезет.. живу не в Украине. В Украине вообще на цветах этой дряни не было. С воздуха или из окна ? Не могу понять.
Тепеккі пробували?
Руда Сова• 11 июля 2024
В этом фото прекрасно все
Это то так в запой ушел, что аж вазоны засохли?
Всех анонимов аноним• 11 июля 2024
Ответ дляok1904
А мурахів випадково не бачили, тлю вони заводять для себе
Зелененькие жучки . Они приобретают цвет листка. Других вроде нету. Купила цветы в магазине , и стали через время пропадать..пока кинулась..они мелкие такие .если плохое зрение и не заметишь.
Муркамурковна• 11 июля 2024
Ответ дляСлава Українi
Горшку?)
Ростенію))) він чи Денька чи Сашка чи Ірка або Анька)
ok1904• 11 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Та то ясно,щ
Тля буває різного кольору, але вона не самостійна, є зацікавлені в її популяції комахи поряд. В Україні де мурашки, там часто попелиця
автор Слава Українi • 11 июля 2024
Ответ дляРуда Сова
В этом фото прекрасно все
Василий,это сладкая вода

Всех анонимов аноним• 11 июля 2024
Ответ дляok1904
Та то ясно,щ
Комарів в нас взагалі не має. І муху рідко побачиш. Може клімат вологий то ця тля. Навіть не знаю.. але я точно з теплиці це принесла. Чи яйця коли в землі відклали то важко витравити. Але і землю міняла
ok1904• 11 июля 2024
Ответ дляСлава Українi
Василий,это сладкая вода
Не звертайте уваги. Це ще може і не у Вашій оселі, рослинка з епіфітних, майже одноразова. Таке з ними часто
Мати тріля• 11 июля 2024
Ответ дляЗапасная спина
Що у вас робиться навколо вазону)
Проте з манікюром))
З пазурями
ok1904• 11 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Може не тля. Тоді щось ядрьоне треба , системної дії
Смячиком• 11 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А у меня завелись в цветах тля ..это ужас какой-то. Купила средство уже месяц борюсь . Побрызгаю пропадает ,.а через неделю опять. Живу в квартире..мне кажется уже ничего не поможет. Ещё месяц поборемся и в мусорник . Принесла из магазина эту заразу. Видимо в теплицах было
Сделайте мыльный раствор из коричневого хоз.мыла и им обработайте хорошо каждый лист и стебель. Мне помогло
Всех анонимов аноним• 11 июля 2024
Ответ дляСмячиком
Нету такого мыла,.я не в Украине
Всех анонимов аноним• 11 июля 2024
Ответ дляok1904
Ні то тля . Воно вбиває ,.але через час знову з´являтися.. вывести не можливо. На квітах де листочки обрізати то пропала
.
автор Слава Українi • 11 июля 2024
Ответ дляok1904
Корни зеленые,живые
Руда Сова• 11 июля 2024
Ответ дляСлава Українi
Василий,это сладкая вода
Не в этом дело, Василий
автор Слава Українi • 11 июля 2024
Ответ дляРуда Сова
Не в этом дело, Василий
А в чем?)сами алкашите,и на меня подумали?)я не по этим делам

ok1904• 11 июля 2024
Ответ дляСлава Українi
Корни зеленые,живые
Ну то в добрий путь.
Руда Сова• 11 июля 2024
Ответ дляСлава Українi
Я ж не сказала, что вы, а сказала кто то
Или это у вас дома? Так где же вы были, пока цветок умирал? Сладкую воду пили?
автор Слава Українi • 11 июля 2024
Ответ дляРуда Сова
На работе была
Доставучая• 11 июля 2024
так у вас вся хата мусорка