муха в кедах• 11 июля 2024
Мами хлопчиків допоможіть
Яку краще обрати книгу для сексуального виховання хлопчика? Сину 8 років. Про стосунки дорослих і дорослішання говорили, тобто дитина знає,що дітей не в капусті знаходять і лелека не приносить. Але хотілося ще щось додаткове почитати. Знайшла такі книги.
муха в кедах
• 11 июля 2024
Ответ дляЦветочница
В 8 це вже дуже нудно
Тому і питаю) Щоб не купити не потрібної і нудної книги)
язззззь!!!• 11 июля 2024
Я нічого не купляла. В школі розказували. Питань не було.. вже 14 років ,.і в інтернеті дитина сидить.. то мабуть сам пізнав що треба.. запропонував батько поговорити з ним сказав що все знає і без нас
мабуть зараз інші часи .. тим паче інтернет. В 8 йому не цікаво було бо ще був маленький. В школі коли 10 років було то був урок на цю тему , але ми не в Україні
муха в кедах
• 11 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Як я дорослішаю - хороша для цього віку
Дякую💐
Цветочница• 11 июля 2024
Ответ длямуха в кедах
Візьміт їх в бібліотеці, вони кругом є, своїх грошей вони не вартість щоб купляти
муха в кедах
• 11 июля 2024
Ответ дляЦветочница
На жаль, в нашому місті немає
Цветочница• 11 июля 2024
Ответ длямуха в кедах
На жаль, в нашому місті немає
Бібліотек немає?? Та ну((
муха в кедах
• 11 июля 2024
Ответ дляЦветочница
Бібліотек немає?? Та ну((
Книг таких нема😊 Бібліотека є дитяча, але там такі книги для хлопчиків і дівчаток, я ще їх читала у класі 5-7. А мені вже 32 буде)
Небоброїдка• 11 июля 2024
Малечі про інтимні речі - хороша книжка, там багато і про усе, в тому числі про безпеку. Але як на мене, для молодшого віку. Правда, у самої хлопчина 8 років з зпрр і йому ще недостатньо цікава ця тема, хоча я не соромлюсь і табу на такі розмови у нас нема, звідки діти вилазять знає і йому якось достатньо 🤷🏼♀️
Небоброїдка• 11 июля 2024
Ответ дляКлевотница
Куда без этой
Ну и что?
Мы не в Украине живем, тут с садика детям говорят о семье ’мама и папа....ну бывает изредка две мамы или два папы’ и для детей это вообще не шок. Ну бывает и бывает, окей, вон люди с темной кожей тоже бывают, что в этом такого? Перекраситься из-за этого факта еще никто не захотел 🤣
Тільки не про гроші• 11 июля 2024
Ответ дляБавовнятко
Моему 10 , ничего не знает, ещё ребенок - ребенок, тоже актуально
Все він знає - повірте ))
Патика-мотика• 11 июля 2024
Коли моїм було по 8-9 років - купила першу, та, що жовтенька. Показала, пояснила, що можна почитати як цікавить, запитати чи в мене, ви в тата. Але ніхто нічого не читав, не питав, лежить та книга новісінька. А парубкам моїм вже 12-14 років. ))) За інші книги не підкажу.