Напланетянка• 12 июля 2024
Ви зараз купуєте квас?
Продавщиці старі страшні жирні грязні бабищі
Здачі ніколи немає, ще й кривить рожу
Не доливають, на смак повна бодяга
Здачі ніколи немає, ще й кривить рожу
Не доливають, на смак повна бодяга
З вишневого садка• 12 июля 2024
я в пивных магазинах покупаю, там он с нормальным вкусом и не сильно сладкий
Крошечка-хаврошечка• 12 июля 2024
Ответ дляНапланетянка
Я по пивнушним не ходжу
Сходжу подивлюсь може дійсно є смачний квас
Это не пивнушка. Это магазин розливного пива, там и сидр есть, и б/а напитки, и квас.
Як_наготую...• 12 июля 2024
Сама собі квашу, не через продавчинь, а невідомо яке те виробництво, вода,інгредієнти... квас для мене засолодкий тому Роблю комбучу, є в мене три чайні гриба дорослих.
Пушка заряджена• 12 июля 2024
Ответ дляНапланетянка
Я про такі палатки на вулиці
Про какие? Откуда вы?
Напланетянка
• 12 июля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
я зрозуміла, там не буваю
Покорительная• 12 июля 2024
Я от кваса пьяная делаюсь. Не покупаю. И брезгую их бочки, в которых сейчас продают. Кто их знает, как часто их моют
Як_наготую...• 12 июля 2024
Ответ дляПокорительная
Щоб був смачним квас це не треба мити ті бочки часто,та. Своя сікробіоиа має бути. Навіть домашній виходить смачним коли на одній і тій же заквасці роблять квас другий, третій раз. Я дуже сумніваюсь, що в бочках квас з натуральних продуктів
MacOS-ница• 12 июля 2024